Rezultate te kerkimit per termin: +Vleresojme

Total: 741
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.047Z

Kukan-Becaj Vleresojme progresin por duhet pune

Ne e vleresojme progresin e bere deri tani- ka vazhduar me tej Kukan- ne disa drejtime si reformat ne sistemin gjyqesor lufta kunder korrupsionit apo liria e medias por ka ende hapa te metejshem te cilat duhen ndermarre gjate momenteve qe po kalon vendi juaj.Kryetarja e Gjykates se Larte Becaj gjate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.276Z

Obama telegram Topit Vleresojme rolin e Shqiperise ne Afganistan

Ne emer te popullit amerikan ju shpreh juve dhe te gjithe qytetareve shqiptare urimet e mia me te mira me rastin e 28 nentorit Dites suaj te Pavaresise. Shtetet e Bashkuara dhe Shqiperia jane miq te ngushte dhe aleate te lidhur nga detyrimi yne solemn ndaj sigurise se njeri-tjetrit. Ne i vleresojme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.311Z

Topi falenderon Gyl Vleresojme pa mase ndihmen e Turqise

Presidenti Bamir Topi i dergoi nje mesazh falenderimi Presidentit te Turqise Abdullah Gyl per solidaritetin dhe ndihmen e menjehershme qe Turqia dha per perballimin e situates emergjente te shkaktuar nga permbytjet e diteve te fundit ne vendin tone. Sipas zyres se shtypit prane Presidence

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.874Z

Meta: Vleresojme EBA, per financimin e rruges Tirane-Elbasan

Zevendeskryeministri ka vleresuar financimin e nje pjese te rruges se re Tirane-Elbasan nga ana e qeverise se Emirateve te Bashkuara Arabe. Zv.kryeministri dhe Ministri i Puneve te Jashtme, Ilir Meta, priti ne nje takim Ambasadorin e Emirateve te Bashkuara Arabe ne Republiken e Shqiperise, Abdelhadi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.235Z

Dede Pavaresisht se ne luajme ne shtepi ne vleresojme cdo kundershtar

Tirana ka bere nje ankese ne Federaten Shqiptare te Futbollit. Bardheblute tri takimet e radhes do ti zhvillojne ne shtepi Per trajnerin e ri bardheblu Tirana ka nje mundesi te mire qe te ngjitet ne renditje. Kjo pasi klubi me i titulluar ne Shqiperi 24 kampionate te fituara ka tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.689Z

Gjinushi: Zgjedhjet duhet te sjellin ndryshim qeverie

Kryetari i Partise Socialdemokrate, Skender Gjinushi, gjate nje takimi te zhvilluar dje me strukturat e partise se tij ne Kukes, theksoi se bashkimi i te majtes, ku PSD ben pjese, do te sjelle ndryshimin qe i duhet vendit dhe cdo vote per PSD eshte vote per te majten, eshte vote per fitoren e perbas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.595Z

SHBA: Vleresojme Durres-Kukes

Shtetet e Bashkuara te Amerikes kane dhene edhe nje here mbeshtetjen e tyre per reformat dhe progresin e Shqiperise ne prag te anetaresimit ne NATO, duke vleresuar ne menyre te vecante, rrugen qe lidh vendin tone me Kosoven, si nje aks strategjik per stabilitetin Deklarimi eshte bere ne Riga te Leto

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama