Rezultate te kerkimit per termin: +Vllaznin

Meta: total 1000 / total_found 2179 / time 0.001 / keyword[0] vllaznin / docs[0] 2179 / hits[0] 3049 /
Kërcënimi i trajnerit/ Të dielën i dha lamtumirën të atit, Asmer Bilali sërish në Shkodër
  • 2019-04-04

Kërcënimi i trajnerit/ Të dielën i dha lamtumirën të atit, Asmer Bilali sërish në Shkodër

Asmer Bilali ka mbërritur sërish në Shkodër. I shoqëruar nga forca të shumta sigurie nga policia Asmer Bilali këtë radhë erdhi për të dëshmuar në gjyqin që po zhvillohet për ngjarjen ndaj ish-trajnerit të Vllaznisë Ernest Gjoka i cili u godit nga një person në kohën kur drejtont

No Pic available
  • 2019-04-01

I dha lamtumirën babait dhe xhaxhit të vrarë në atentat, ja çfarë ndodhi pas varrimit me ish-kampionin e boksit

Asmter Bilali, 29 vjeç dje i dha lamtumirën e fundit babait, Astritit dhe xhaxhait të tij, Brahimit, të cilët u vranë në një atentat mafioz dy ditë më parë (të shtunën) në pragun e shtëpisë, në qytetin e Shkodrës. Lajmin e hidhur, Astmeri e mësoi në qeli. I riu ndodhet në parab

Shkodër/ Viktima  babai i ish-kampionit të boksit, pjesë e grupit Bajri (EMRAT)
  • 2019-03-30

Shkodër/ Viktima babai i ish-kampionit të boksit, pjesë e grupit Bajri (EMRAT)

Një nga viktimat e ngjarjes kriminale të ndodhur sot në lagjen e Zooteknikës në Shkodër është Astrit Bilali. Ai është babai i Asmer Bilalit, ish-kampionit të boksit me Vllazninë që u arrestua pak muaj më parë gjatë operacionit të FNSH në Shkodër për të goditur grupin kriminal Ba

Hasan Lika largohet nga Vllaznia, zbuloni arsyen
  • 2019-03-19

Hasan Lika largohet nga Vllaznia, zbuloni arsyen

Hasan Lika nuk do të jetë më trajner i Vllaznisë. Tekniku, të cilit iu besua rikthimi i skuadrës në elitë, ka kërkuar ndërprerjen me bashkëpunimit, për arsye personale dhe klubi shkodran është treguar i gatshëm ti respektojë vullnetin. Kjo pasi tekniku ka në plan të udhëtojë drej

Sukaj gol pas 10 muajsh, por Flamurtari sërish nuk fiton
  • 2019-03-03

Sukaj gol pas 10 muajsh, por Flamurtari sërish nuk fiton

Rikthehet pas afërsisht 10 muajsh me gol në Kategorinë Superiore Xhevahir Sukaj (për herë të fundit kishte realizuar me Vllazninë në fitoren 1-5 në Korçë) . Sulmuesi shkodran, që iu bashkua në janar Flamurtarit, pas eksperiencës jo të suksesshme te Laçi (luajti vetëm dy ndeshje në

No Pic available
  • 2019-01-17

U arrestua si pjesë e grupit Bajri, lirohet Grima. Telashet ende si kanë mbaruar

Zbutet masa e sigurisë ndaj ish-trajnerit të Kombëtares së Femrave, Armir Grimaj, i arrestuar si  persona i përfshirë në afera korruptive në dobi të grupit kriminal Bajri. Vendimi është dhënë pasditen e sotme nga Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda, e cila vendosi që të ndryshoj

Ernest Gjoka merr drejtimin e Kamzës
  • 2018-11-16

Ernest Gjoka merr drejtimin e Kamzës

Kamza u ka dhënë fund dilemave dhe ka emëruar tashmë trajnerin e ri, i katërti në këtë sezon, pas italianit Vierchowood, Bledar Devollit dhe Klodian Duros, me të parin që u largua pa ardhur mirë dhe nuk drejtoi skuadrën asnjë ditë në stërvitje. Kështu ndonëse u përfol shumë se do