Rezultate te kerkimit per termin: +Vllaznin

Total: 309
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.503Z

Vioresin Sinani firmos për Vllazninë

/* */ Sulmuesi veteran Vioresin Sinani firmosi edhe në për një sezon tjetër me Vllazninë. “Falenderoj drejtuesit për besimin. Do të jap më të mirën për këtë skuadër”, - tha Sinani.Tri herë go

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.602Z

Malazezi Petroviç firmos për Vllazninë

SHKODËR- Dorëheqja e presidentit të Vllaznisë, Valter Fushja, duket se nuk do të ndikojë aspak në funksionimin e Vllaznisë së sezonit të ri futbollistik. Kjo shihet qartë në hapat që po ndërmerr klubi shkodran për vazhdim&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.215Z

Skënderbeu mund 3-1 Vllazninë, merr kryesimin

Skënderbeu rikthehet lider në krye të renditjes në Kategorinë Superiore. Pas fitores 1-3 në Shkodër me Vllazninë, kampionët në fuqi ngjiten në vend të parë me 12 pikë, aq sa ka edhe Teuta. Frenohet kështu “revani”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.785Z

Penallti për VllazninëFlamurtari braktis ndeshjen

SHKODER- Pritej një bojkot dhe ai ndodhi. Të lodhur nga një edicion i gjatë, ku i kanë patur të gjithë kundër, futbollistët e Flamurtarit kanë braktisur fushën e lojës në ndeshjen e parafundit ndaj Vllaznisë, zhvilluar sot në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.596Z

Partizani-Llamkos Kosova, miqësorja e sotme përpara sfidës me Vllazninë

Sot, në kompleksin "Olimpik" në Yrshek, në orën 11:30, skuadra e Partizanit do të zhvillojë një ndeshje miqësore me ekipin kryesues të Superligës së Kosovës, Llamkos Kosova. Një test përgatitor ky, në të cilin stafi tekn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.947Z

Shkodër, një tjetër malazez firmos për Vllazninë

SHKODËR- Vllaznia ka zyrtarizuar blerjen e dytë të merkatos së janarit dhe ky është sërishmi një futbollist nga Mali i Zi. Ivan Jablan është emri i dytë që i shtohet Nenad Brkoviç i cili nënshkroi javën e kaluar për sk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.907Z

Dhuna në Shkodër, Apeli në FSHFnuk  “amniston” Tiranën e Vllazninë

Nuk ka “amnisti” për Tiranën dhe Vllazninë.Komisioni I Apelit në Federatën Shqiptare të futbollit I mbledhur sot për të shqyrtuar kërkesat ankimore të mbërritura nga Vllaznia dhe Tirana ka vendosur të lërë në fuqi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama