Rezultate te kerkimit per termin: +Vllaznise +Elbasani

Total: 144
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.478Z

Ilion Lika ne Shkoder, pritet konfirmimi i Vllaznise

Ish- portieri i kombetares sone, Ilion Lika eshte shume prane kalimit te Vllaznia e Shkodres. Portieri shqiptar qe kaloi disa sezone ne kampionatin turk me ekipin e Terek Groizni ka shprehur deshiren per t'iu rikthyer kampionatit tone dhe pista e Vllaznise mesohet se eshte paresore. Kuqeblute kane n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.243Z

Tirana i jep nje shans Vllaznise

Aranit Muraci Tirana eshte ndalur ne nje barazim 0-0, me Elbasanin, duke rrezikuar seriozisht vendin e pare ne klasifikim. Sot ne "Loro Borici" Vllaznia i ka te gjitha shanset qe te ngjitet ne krye, per te rimarre kryesimin ne renditje. Per shkak te reshjeve te debores, ndeshja mes Vllaznise dhe Lus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.892Z

Elbasani ndez garen per mbijetese

Fitorja 2-0 e Elbasanit ne transferte pervecse ishte surpriza e javes se 12-te te Superiores e ben disi edhe me intriguese garen per mbijetesebr br Formacioni i Muharrem Dostit ishte thuajse i pashprese para transfertes se Niko Dovanes por pas ketij 90 minuteshi dhe humbjes se Vllaznise ne Qemal S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.390Z

Mungojne shikuesit por Elbasani kerkon fitoren me Kastriotin

Elbasani do te perballet te shtunen me Kastriotin per javen e 3-te te Superliges ne nje Ruzhdi Bizhuta pa shikues - per shkak te pezullimit te fushes pas ndeshjes se javes se pare me Tirane1-1 - por verdheblute besojne se pas suksesit ne transferte ndaj Bylisit 3-2 do te regjistrojne fitoren e tret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.745Z

Sejdini: Elbasani, i forte sa Vllaznia

Ne "Ruzhdi Bizhuta" do te luhet krye-ndeshja e javes se XX-te, Kategoria Superiore, mes elbasanasve dhe shkodraneve Aranit Muraci Trajneri i Elbasanit, Faruk Sejdini e sheh fitoren, si nje mundesi te mire, per te synuar ndonje sukses ne fund te ketij edicioni. Trajneri i ri Elbasanit, pas largimit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.541Z

Elbasani ngre moralin me blerjen e Dedes

Nevil Dede vendos me ne fund se me cilen skuader do te luaj ne Superligen Shqiptare. Pas aventures se tij ne Kine, Dede ka firmosur nje kontrate 6 mujore me ish-skuadren e tij, Elbasanin. Marreveshja me nje nga mbrojtesit me te mire te kampionatit tone, eshte pohuar nga kryebashkiaku i E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.853Z

Tirana-Elbasani sfida e urrejtjes dhe nostalgjise

TIRANE-Deri kater vjet me pare ishin dy skuadrat qe i jepnin tonin kampionatit shqiptar. Por Tirana dhe Elbasani do te perballen sot ne nje situate krejt tjeter dhe natyrisht me aktore te ndryshem. Bardheblute ndodhen ne mesin e renditjes larg zones qe lufton per trofe ndersa Elbasani mban vendin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama