Rezultate te kerkimit per termin: +Vlora

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.876Z

Vlora,Vlora!

Nga Valbona DACI Tingujt e kësaj kënge vërshojnë me kryeneçësi në kokën e të gjithë atyre që çështjen Bollano e përjetuan. Si fyerje apo poshtërim, deklaratat e kryebashkiakut të Himarës cënuan rëndë dhe provokuan. Vlora Vlora!, bjeri më të lumtë dora! Fatkeqësisht për të H

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.813Z

Rep Vlora

Rep kengetarja Lil Vlora ka paralajmeruar per Express Roze se se shpejti do te lansoje nje hit te ri per adhuruesit e saj. Kenga 1472 n146te njejtin vend 148 tashme pritet te paraqitet neper televizionet kosovare. Nga Mehdi Abdullahu me 09 dhjetor 2010 ne ora 1708 Te pakta jane femrat shqiptare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.764Z

Vlora,

Nga 8 ore ne dite qe furnizohet Vlora me uje te pijshem, se shpejti pritet qe te furnizohet 24 ore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.233Z

Vlora, Vlora!

Duhet të kalosh buzë Jonit për të kuptuar më mirë se si turizmi dhe zhvillimi i tij sa më i shpejtë janë - për Shqipërinë dhe të gjithë shqiptarët - edhe ekonomi, edhe politikë, edhe diplomaci, edhe eurointegrim, edhe gjeostrategji. Jo sepse nuk është po kaq e barasvlershme e një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.535Z

Vlora dhe ska tjetër!

Nga Rudina Xhunga Unë kam ne Vlore një apartament shumë të vogël, që më mjafton të pushoj dhe mësoj time bijë me dashurinë për qytetin ku linda. Dikur nga ballkoni shikoja detin, perëndimi mbi Sazan më derdhej në shtëpi, tani e marr me mend që është, aty pas pallateve, ngjeshur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.855Z

Vlora ccedilel sezonin turistik

Bashkia e Vlorës zyrtarizoi çeljen e sezonit turistik. Qytetari i parë Shpëtim Gjika u shpreh se dyert e këtij qyteti mbeten të hapura për të gjithë turistët, vendas e të huaj. "Struktura turistike dhe infrastruktura në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.853Z

Vlora ccedilel sezonit turistik

Bashkia e Vlorës zyrtarizoi çeljen e sezonit turistik. Qytetari i parë Shpëtim Gjika u shpreh se dyert e këtij qyteti mbeten të hapura për të gjithë turistët, vendas e të huaj. "Struktura turistike dhe infrastruktura në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama