Rezultate te kerkimit per termin: +Vlora

Meta: total 1000 / total_found 11013 / time 0.005 / keyword[0] vlora / docs[0] 11013 / hits[0] 16177 /
Sia ndien për gjyqin, Tahiri rrëmben mikrofonin dhe e djeg në Bllok (VIDEO)
  • 2019-04-06

Sia ndien për gjyqin, Tahiri rrëmben mikrofonin dhe e djeg në Bllok (VIDEO)

Pasionin për muzikën e ka shfaqur edhe kur ka qenë në qendër të akuzave për trafik ndërkombëtar droge me kushërinjtë e tij Habilajt nga Vlora, por tashmë Saimir Tahiri duket se është afirmuar si këngëtar i vërtetë në zonën e ish-bllokut. Ish-ministri i Brendshëm ka kaluar mbrëm

TË JETOSH NË ATDHEUN E PAGJUMË TË PROTESTAVE.!
  • 2019-04-04

TË JETOSH NË ATDHEUN E PAGJUMË TË PROTESTAVE.!

Nga Ilir ÇUMANI Kur opozita e bashkuar organizonte protestën e saj masive në bulevardin Dëshmorët e Kombit, rastësisht takova në shëtitoren e ndodhur mes kompleksit Taivan dhe pallateve Shallvare një të njohur, i cili kishte dalë në shëtitje me bashkëshorten e tij. Është një burrë

Seks për 5 mijë lekë në lokalet e Fierit, si pronarët bashkëpunojnë me klientët dhe prostitutat
  • 2019-04-02

Seks për 5 mijë lekë në lokalet e Fierit, si pronarët bashkëpunojnë me klientët dhe prostitutat

Në disa prej lokaleve në qendër të Fierit të afrohet seks kundrejt pagesës. Mjafton ti frekuentosh këto lokale e më pas të bësh kërkesën, vajzat ti gjejnë vetë pronarët e lokaleve të cilët fusin në xhep pjesën e tyre të fitimit. Pagesat variojnë nga 5 mijë lekë deri në 10 m

Vrasjet në Shkodër/ Voltana Ademi: Ndihem e frikësuar, asnjë vrasje e zbuluar
  • 2019-04-01

Vrasjet në Shkodër/ Voltana Ademi: Ndihem e frikësuar, asnjë vrasje e zbuluar

Vrasjet në Shkodër kanë sjellë një klimë pasigurie në qytetin verior dhe kjo ka shqetësuar së tepërmi edhe kryebashkiaken Voltana Ademi. Ceremonia e prezantimit të prefektit të ri në Shkodër është shoqëruar me debate mes kryetares së Bashkisë Voltana Ademi me ministrin e Brendsh

Vlora zgjohet me shpërthim, tritol në një banesë (FOTO)
  • 2019-03-30

Vlora zgjohet me shpërthim, tritol në një banesë (FOTO)

Zgjimi duke parë automjete që digjen ose prej zhurmës së tritolit duket se është bërë rutinë në Vlorë, ku edhe sot është regjistruar një shpërthim. Mësohet se shpërthimi është dëgjuar në orën 01.00 të së shtunës në lagjen Rilindja. Lënda plasëse ishte vendosur pranë një

Arrestohet mashtruesi nga Vlora, i mori një gruaje 8 mijë euro
  • 2019-03-27

Arrestohet mashtruesi nga Vlora, i mori një gruaje 8 mijë euro

Një 35-vjeçar është vënë në pranga nga policia, pasi nëpërmjet mashtrimit në një periudhë 1 vjeçare i ka marrë një gruaje, shumë prej 8 mijë eurosh. I arrestuari është personi me inicialet  K.Ç., banues në Vlorë, i cili ishte shpallur në kërkim pasi Gjykata e Fierit, ka cakt

Pamë vetëm ndeshjen, Voltana Ademi përgënjeshtron deputetin britanik
  • 2019-03-24

Pamë vetëm ndeshjen, Voltana Ademi përgënjeshtron deputetin britanik

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, përgënjeshtroi një deputet britanik që nga Kongresi i Partisë Socialiste tha se e kishte inkurajuar demokraten të mos bojkotojë zgjedhjet vendore. Ademi tha se e takoi vetëm për rreth 90 sekonda në stadium deputetin, dhe sipas saj nuk folën fare