Rezultate te kerkimit per termin: +Vlores +Shpetim +Gjika

Total: 285
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.837Z

Kush eshte Shpetim Gjika

brbrKryetari i Bashkise se Vlores Shpetim Gjika u mor i pandehur serish per akuzat e shperdorimit te detyres dhe falsifikimit te dokumenteve Njesoj si nje vit me pare edhe kete here 51-vjecari duket se do te jete me shume i pranishem dyerve te Gjykates se sa atyre te Bashkise se Vlores I zgjedhur me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.763Z

Kryetari i Bashkise se Vlores Shpetim Gjika flet per ndertimet pa leje

Ndjeka penale per nente inspektore ndertimor te Bashkise se Vlores ka bere qe kryetari  Shpetim Gjika te reagoje ashper. Ai akuzoi policine per shou mediatik dhe i cilesoi ndertimet pa leje nje fenomen i krijuar pas nje kompromisi parlamentar midis dy forcave politike. I shpall lufte te gjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.538Z

PS e Vlores zyrtarizon Shpetim Gjiken

Ne nje deklarate per mediat diten e sotme kreu i PS-se se Vlores njekohesisht dhe deputeti i qarkut te Vlores Eltar Deda ka konfirmuar kantidatin e vetem qe i eshte percjelle qendres per kete Bashki Shpetim Gjika. Nisur nga performance dhe zhvillimi qe po perjeton qyteti qe jane rezultat i nderhyrj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.875Z

Prokuroria 4 vjet burg per kryebashkiakun e Vlores Shpetim Gjika

Shpetim Gjika PUBLICITET Vlore 7 tetor 2014 NOAal- Prokuroria e Vlores ka kerkuar denimin me kater vite burgim dhe heqjen e se drejtes per te ushtruar funksione publike per nje afat prej tre vitesh per Shpetim Gjika me funksion Kryetar i Bashkise Vlore akuzuar per vepren pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.784Z

Vlore arrestohet kryebashkiaku Shpetim Gjika

Vlore 6 shkurt 2015 NOAal- Kryebashkiaku i Vlores Shpetim Gjika eshte vene ne prangat e policisebr br Gjika u arrestua pak pas mesdites se sotme me urdher te Prokurorise qe mban firmen e Prokurorit Ramadan Troci i njejti qe urdheroi arrestimin e ish-Guvernatorit te Bankes se Shqiperise Ardian Full

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.541Z

Shpetim Gjika kandidati i vetem i PS per bashkine

Vlore Ne nje deklarate per mediat dje kreu i PS se Vlores njekohesisht dhe deputeti i Qarkut te Vlores Eltar Deda konfirmoi kandidatin e vetem per kete bashki z. Shpetim Gjika. Mbledhja e Asamblese per administrimin e kandidaturave per kryetar te bashkise dhe keshilltareve te kesaj njesie vendore u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.405Z

Shpetim Gjika i pafajshem

brbrPas rreth nje viti gjykimi Gjykata e Shkalles se pare e Tiranes e ka shpallur sot te pafajshem kryebashkiakun e Vlores Shpetim Gjika Duke rrezuar keshtu te gjitha akuzat e Prokurorise e cila kerkoi denimin e tij me kater vite burg nen akuzen e falsifikimit te dokumenatve Vendimi u shpall ne mesd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama