Rezultate te kerkimit per termin: +Vo +Ju

Total: 15
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.762Z

Vol-Vo 4, Astrit Avdyli në gjykatë: Rroftë Dako e PS, aty i qaj hallet!

Një nga pjesëtarët e bandës së Avdylajve të Shijakut, Astrit Avdylaj, i arrestuar gjatë operacionit Vol-Vo 4, ka dalë sot para Gjykatës së Apelit të Krimeve të Rënda, për të kërkuar lirinë, teksa ndodhet në arrest me burg. Gjatë fjalës së mbajtur në seancë, ai ka kërkuar liri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.464Z

Buzhala - VV-së: Ende s’jeni zatet në hundëlesh

Publicisti Berat Buzhala nuk ka lënë pa komentuar sulmin e sotëm me vezë të aktivistëve të Vetëvendosjes ndaj zv/ministrit Petrit Selimi. Buzhala përmes një postimi në Facebook ka thënë se ata që po thejnë vo ende nuk jan&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.734Z

Rinia kineze e zhgënjyer nga ekonomia

Autori i Lajmit: Redaksia Pekin – Ëndrra kineze, ashtu si edhe ajo amerikane, ka marrë formë nga premtimi se çdo brez i ri do të jetojë më mirë se pararendësi i tij. Në vitet e fundit, kjo do të thoshte më shumë mundësi pune, më shumë të mira materiale dhe pasuri të paluajtshme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.094Z

"Kur do të çliroheni nga Berluskoni"?

Mundohuni të zgjidhni problemin "Berluskoni", madje bëheni shpejt, sepse nuk jeni duke lënë një fi gurë pozitive në sytë e botës. I gjendur në Venecia për të prezantuar fi lmin e tij të ri, Moore ndihet i shqetësuar dhe dëshiron të pyesë rreth asaj që po ndodh në Itali. "Ajo që n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.688Z

Në Lozanë, kryeqytetin olimpik e Burgdorf 2013

Nga Elida Buçpapaj dhe Skënder Buçpapaj Mbresat nga udhëtimet që institucionet zvicerane organizojnë me APES janë sa të larmishme aq dhe të pashlyeshme. Si ky i rradhës që organizoi Presence Switzerland, pranë Departamentit Federal të Punëve të Jashtme. Nga natyra, gazetarët janë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.347Z

"Me pas qenë Teuta Rugova motra e Ramushit nuk kishit guxu me ja përmend emrin"

Publicistja Kimete Berisha ka reaguar ndaj fyerjeve që po i bëhen Teuta Rugovës, bijës së ish-Presidentit Rugova. Ky është shkrimi i plotë i Kimete Berishës: AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; S'po du' me mbrojt Teutën, veç p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.187Z

Braçe sulmon Presidentin për Parkun, ja si e mbrojnë aktivistët

Deputeti socialist Erjon Braçe, i përjashtuar sot me me 5 ditë nga Kuvendi, pas sjelljes së seancës së fundit parlamentare, ka sulmuar Presidentin Bujar Nishani që doli sot përkrah qytetarëve që janë kundër ndërtimeve të bashkisë në Parkun e Liqenit. Braçe e ka sulmuar Nishanin pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama