Rezultate te kerkimit per termin: +Vodafone +Albania

Total: 726
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.930Z

Themelohet Fondacioni Vodafone Albania

Takimi i pasdites se djeshme ishte vetem fillimi i servirjes se informacionit te pare, pra nje ceremoni e themelimit te Fondacionit Vodafone Albania. Pjesa tjeter, puna reale dhe rezultatet e prekshme te asaj cka do te jete realisht ky fondacion i perkasin diteve qe vijne. Ne prani te te ftuarve te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:49.385Z

Vodafone Albania jep 15 milionë lekë

 Fondacioni Vodafone Albania, i mbështetur nga Vodafone Albania Sh.A. dhe Fondacioni Vodafone në Mbretërinë e Bashkuar konfirmon dhënien e shumës prej 15,000,000 lekë për t'iu përgjigjur nevojave të njerëzve të prekur nga fatkeqësia natyrore, shkaktuar prej përmbytjeve në rajonin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.532Z

Vodafone Albania rinis turin e bamirësisë

 Fondacioni Vodafone Albania rinis turin e saj të bamirësisë. Konkretisht nga datat 22-26 dhjetor do të organizohet Turi i Bamirësisë në Shtëpitë e Fëmijës dhe të Moshuarve në gjithë Shqipërinë. Stafi i Vodafone Albania do të shoqërojë këtë tur për t'i dhuruar një buzëqe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.051Z

Vodafone Albania, surpriza verore

 Vodafone Albania sërish i shpërblen klientët e saj për besimin dhe zgjedhjen e tyre, dhe kësisoj hedh në treg një tjetër skemë zbritje që do i bëjë fundjavat e tyre edhe më të gëzuara! Kjo skemë e re tërheqëse, e prezantuar për herë të parë në tregun shqiptar nga kompani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.555Z

Fondacioni dhe kompania “Vodafone Albania” prezantojnë “Vodafone Red Alert”

Fondacionet lokale “Vodafone” dhe kompanitë lokale “Vodafone” në mbarë botën do të bashkëveprojnë për të iniciuar një program që shërben për mbledhjen e fondeve nëpërmjet SMS-ve, të quajtur “Vodafone Red Alert”. Në sajë të “Red Alert”, punonjësit e “Vodafone Al

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.600Z

Pesë studentë tek "Vodafone Albania"

Studentët më të talentuar shqiptarë kanë fituar mundësinë për të qenë pjesë e stafit të Vodafone Albania. Nën siglën e projektit Zbuloni Vodafone kjo kompani pas 400 palikimeve ka përzgjedhur 17 studentë pesë prej të cileve do të deklarohen fitues pas një konkursi që organizon V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.662Z

Vodafone Albania, ulje cmimesh per klientet e saj te Vodafone Card

Vodafone Albania vijon qe t'i pergjigjet me shpejtesi nevojave te klienteve dhe serish eshte operatori i pare ne Shqiperi qe aplikon nje tjeter ulje cmimesh per te gjithe klientet e saj te programit me parapagese Vodafone Card. Duke filluar qe sot, te gjitha thirrjet e tyre kundrejt rrjeteve kombet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama