Rezultate te kerkimit per termin: +Vodhi

Total: 2896
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.050Z

Arrestohet babagjyshi që vodhi argjendarinë

Policia e Tiranës njoftoi arrestimin e një të riu i cili dyshohet si njëri prej katër autorëve të grabitjes spektakolare të argjendarisë në një qendër tregtare në periferi të Tiranës. I riu, i identifikuar si 18-vjeçari me inicialet K.K është arrestuar nga një patrullë policie p�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.454Z

Ronaldo nuk harron: Juve na vodhi!

Ish-sulmuesi brazilian, Ronaldo, vazhdon të ketë peng në jetën e tij faktin se nuk ka arritur të fitojë ndonjë titull në Serinë A me fanellën e Interit, ndërsa vazhdon të fajësojë për këtë Juventusin. Të humbësh titullin në javën e fundit është shkatërruese, por koha u tregua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.616Z

VIDEO/ Polici masakron femrën pasi vodhi në dyqan

Kjo video e xhiruar në një dyqan në Wesley Chapel në Florida tregon momentin e arrestimit të një femre. Ajo kishte vjedhur në një dyqan dhe polici i kërkoi të hapte çantën. Pas rezistencës së saj shihet dhuna e ushtruar nga polici i cili e gjakos dhe e shtrin përdhe femrën.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.658Z

Kapet 17-vjecari qe vodhi kazinone

Policia e Shkodres ka mundur te identifikoje dhe te vendose ne pranga personin qe vodhi nje kazino ne qender te qytetit nje dite me pare. Pak ore pas vjedhjes policia vuri ne pranga 17- vjecarin me inicialet E. R. banues ne lagjen Partizani te qytetit. Nderkohe qe grabitja u krye te dielen ne mengje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.918Z

Vodhi nga Harry Potter

Nga Express më 22 qershor 2011 në ora 09:00 Julianne Hough i ka thënë Ryan Seacrest se ka vjedhur nga skena e Harry Potter. Në një intervistë për revistën Parade, valltarja e kthyer në aktore ka zbuluar të gjitha fshehtësitë e të dashurit të saj që për momentin po luan një fil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.697Z

Arrestohet mbesa, që i vodhi dajës 15 milionë lekë

Një prej mbesave që i vodhi dajës 15 milionë lekë të rinj dy vjet më parë, është vënë në pranga nga Policia e Tiranës, pasi ishte dënuar në mungesë nga Gjykata e Apelit me 2 vjet e 4 muaj burg, shkruan gazeta “Panorama”. E arrestuara është 20-vjeçarja Oligerta Agus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.758Z

Topmodelja seksi e PD-së vodhi 520 milion lekë

Deputeti socialist Fidel Ylli, ka akuzuar ish-drejtuesen e Agjencisë së Shërbimit të Sporteve, Klodiana Shala, për përvetësim të një fondi 520 milionë lekë të akorduar nga qeveria Berisha. Në investimet në sport jemi 20 për qind më pak se Maqedonia, 30 për qind më pak se vendet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama