Rezultate te kerkimit per termin: +Vogel

Meta: total 1000 / total_found 12126 / time 0.005 / keyword[0] vogel / docs[0] 12126 / hits[0] 15923 /
No Pic available
  • 2019-03-09

REPLIKË ME ANDI BUSHATIN: KE IDE IMORALE, NUK NA NEVOJITEN BOMBA MOLOTOV!

Besart Kadia Para disa kohësh pas një konference të organizuar nga Instituti Pashko në kuadrin e promovimit të ideve pro-treg e konkurrencës së lirë e të drejtë, të cilat strehohen nën ideologjinë liberale, ish Zv Ministri i Brendshëm Dritan Hila bëri një shënim ku thuhej se ka ar

Do të futet në Parlament? Sazan Guri: Sikur me flori të ma shtronin rrugën
  • 2019-03-03

Do të futet në Parlament? Sazan Guri: Sikur me flori të ma shtronin rrugën

Djegia e mandateve të deputetëve duket se do të krijojë një opozitë të re në Parlament, me 4 prej kandidatëve në listat e LSI-së që tashmë e kanë pranuar të zëvendësojnë kolegët e tyre të dorëhequr. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur punën për të plotësuar vendet bosh,

Ja si rrihet biznesmeni nga të fortët e Shijakut (Video)
  • 2019-02-04

Ja si rrihet biznesmeni nga të fortët e Shijakut (Video)

Nëpërmjet një postimi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar dhunimin e një biznesmeni në qendër të Shijakut. Sipas Berishës biznesmeni është rrahur nga një i fortë, i cili e ka gjobitur pesë herë atë, por policia e ka lënë të lirë. Postimi i Berishës Rrihet sh

Përjashtimi i deputetit të Kurbinit, Vasili: Rama, kasap i së vërtetës
  • 2018-09-08

Përjashtimi i deputetit të Kurbinit, Vasili: Rama, kasap i së vërtetës

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili, nëpërmjet një postimi në Facebook e ka cilësuar kryeministrin Edi Rama si kasap të së vërtetës. Kjo deklaratë e tij vjen pas përjashtimit që Rama i bëri deputetit të Kurbinit, Gjetan Gjetani. Sipas Vasilit, Rama jargavitet pas karri

Vasili: Shqipëria në gjendje të vështirë, të reflektohet para se të jetë vonë
  • 2018-06-30

Vasili: Shqipëria në gjendje të vështirë, të reflektohet para se të jetë vonë

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI Petrit Vasili ngre shqetësimin në lidhje me gjendje në të cilën ndodhet vendi. Vasili shkruan në Facebook se Shqipëria ndodhet në një gjendje tepër të vështirë. Sipas tij drejtësia është drejt fundit, ekonomia po shkatërrohet dhe se mbizotëron kao

Vasili: Prokuroria po vetëvritet, nuk heton kryeministrin
  • 2018-05-21

Vasili: Prokuroria po vetëvritet, nuk heton kryeministrin

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili në një postim në Facebook thotë se kryeministri Edi Rama duhet të hetohet që mashtroi për audio-përgjimin, në mbledhjen me deputetët socialistë pak ditë më parë. Prokuroria po vetvritet duke mos filluar hetimin per Kryeministrin pe

Baleti i Angjelin Prelocajt çon Shqipërinë në teatrot italiane
  • 2018-04-20

Baleti i Angjelin Prelocajt çon Shqipërinë në teatrot italiane

Trupa e baletit e Teatrit Kombëtar të Operës dhe Baletit kapërcen kufijtë në një tur shfaqjesh në Itali. NOCES & La stravaganza, balet nga Angjelin Preljocaj do të prezantohet nga trupa e baletit në disa nga teatrot e rëndësishëm në Itali si :Teatro Giordano, Foggia, Teatro Garibal

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama