Rezultate te kerkimit per termin: +Vollgs

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] vollgs / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
Rusi, zjarri kërcënon uzinat bërthamore
  • 2010-08-10

Rusi, zjarri kërcënon uzinat bërthamore

N Rusi vazhdon lufta kundr zjarreve q dit pas dite kercnojn dhe uzinat brthamore. Presidenti Dimitri Medvedjev ka kritikuar hapur menaxhimin e autoriteteve ndrsa vazhdon pa ndrprerje lufta me zjarrin. Zyrtarisht numri i t vdekurve ka kaluar t 50 vett, ndrkoh q zjarret kan kapur nj siprfaqe prej 2