Rezultate te kerkimit per termin: +Volos

Meta: total 147 / total_found 147 / time 0.000 / keyword[0] volos / docs[0] 147 / hits[0] 222 /
I riu shqiptar i arrestuar për pornografi me fëmijët në Greqi
  • 2017-03-16

I riu shqiptar i arrestuar për pornografi me fëmijët në Greqi

Dy persona u arrestuan nga policia greke më 21 shkurt për pornografi me fëmijë, ndërsa njëri prej tyre ishte një i ri shqiptar 19-vjeçar. Policia ka publikuar sot emrat dhe fotot e tyre pas urdhrit të prokurorisë. Në pranga ka përfunduar Xhenaldo Osoja, 19-vjeç si dhe një 45 vjeçar gr

Vrasja dhe djegia e Danielit burg perjete ne Greqi te riut shqiptar
  • 2016-11-24

Vrasja dhe djegia e Danielit burg perjete ne Greqi te riut shqiptar

Transmetuar me 22112016 - 2301 Burgim te perjetshem pa te drejte apelimi dhe lehtesirash nga drejtesia vendosi gjykata ne Volos te Greqise per 32-vjecarin shqiptar qe u u akuzua se ekzekutoi nje djale te ri qe dyshonte se ishte dashnori i te shoqesbr br Se

No Pic available
  • 2016-10-12

Shqiptari bie në kazanin e fermentimit të rrushit, vdes

Një 34 vjeçar shqiptar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Stagiates, një zonë e thellë malore në Volos të Greqisë. Shqiptari ka rënë në një kazan rreth tre metra të thellë ku fermentohej rrushi, duke u asfiksuar e për pasojë ka humbur jetën pak momente më vonë. Mediat grek

No Pic available
  • 2016-07-05

Vajzat e denoncojnë në Facebook, babai i tyre dënohet me burg

Një 43-vjeçar shqiptar është dënuar me 18 muaj burg nga Gjykata e Volos në Greqi me akuzën e dhunës në familje. Ai u denoncua nga dy vajzat e tij 15-vjeçare dhe 17-vjeçare, të cilat kishin njoftuar në rrjetet sociale se i ati i tyre po i dhunonte. Dy vajzat njoftuan përmes Facebook-u

Mes arvanitasve, në gjurmët e konsullit Henri Belle
  • 2016-03-31

Mes arvanitasve, në gjurmët e konsullit Henri Belle

Luan Rama Librin e konsullit francez Henri Belle Tre vjet në Greqi (Trois années en Grèce) e kisha lexuar para disa vitesh dhe ishte udhëtimi para një viti nga Athina drejt Eleusës, Evias, Thivës, Livadhjasë e deri në Delf që më risolli përshkrimet e këtij konsulli mbi shqiptarët

Digjet në Greqi autobusi me emigrantë shqiptarë (FOTO)
  • 2016-02-07

Digjet në Greqi autobusi me emigrantë shqiptarë (FOTO)

Një autobuz i linjës Volos-Tiranë ka marrë flakë në aksin Kozanë-Larisa. Brenda tij udhëtonin 15 persona, por fatmirësisht asnjë nga pasagjerët nuk u lëndua. Mediat greke raportojnë se autobuzi u shkrumbua plotësisht nga zjarri. Pasagjerët dolën me urgjencë kur panë një re tymi b

Greqi digjet autobusi i linjes Volos-Tirane
  • 2016-02-07

Greqi digjet autobusi i linjes Volos-Tirane

Autobusi i nje kompanie greke i linjes Volos-Tirane eshte djegur teresisht kete te shtune Mesohet se autobusi eshte perfshire nga zjarri ne vendin e quajtur Sarandaporu ne aksin Kozane-Larisabr br Top Channel raporton se 15 personat qe ndodheshin ne autobus munden te dilnin pa marre asnje lendimÂ