Rezultate te kerkimit per termin: +Voltana +Ademi

Total: 561
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.399Z

Voltana Ademi kandidon për PD në Shkodër

Partia Demokratike zyrtarizoi edhe kandidaturën e saj për qytetin e Shkodrës. Deputetja Voltana Ademi do garojë kundër Keti Bazhdarit. Më herët ishte paralajmëruar se në garë do ishte Ademi, deputete e PD.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.964Z

Voltana Ademi humb shpresat: Vështirë të dorëhiqet Rama!

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi ka pranuar se kryeministri Rama vështirë që të japë dorëheqjen, pavarësisht nga presioni dhe protestat e opozitës. Çështja nuk është politike, PD, PS. Çështja është për njerëzit. Është e vështirë. E them kështu se kështu e ndjej. Ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.732Z

Voltana Ademi kryeson në Shkodër

TIRANË, 22 Qershor/ATSH/.- Në Shkodër po vijon procesi i numërimit të votave, nga ku deri tani rezulton kryesuese kandidatja e koalicionit të djathtë (APPD), Voltana Ademi, kundrejt kandidates së majtë Keti Bazhdari.Sipas të dhënave të deritanishme kandidatja Ademi kryeson me 59.12 për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.407Z

Voltana Ademi, 11 tendera pa garë të njëjtës kompani?

Teksa Lulzim Basha del përditë para kamerave duke listuar oligarkët të cilët përfitojnë tendera pranë qeverisë socialiste, kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi nuk është kursyer këtë vit kalendarik në dhënien e tenderave preferenciale. Shqiptarja.com shkruan se vetëm në dy m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.131Z

Më vjen për të vjellë nga ty Voltana Ademi

Dritan Hila akuzon kryetaren aktuale të Bashkisë së Shkodrës dhe paraardhësin e saj se kanë lejuar abuzimet me fëmijët në Shtëpinë e Fëmijëve në këtë qytet. Përmes një postimi në Facebook, Hila shkruan se nën hyqmin e Lorenc Lukës dhe Voltana Ademit kanë ndodhur gjithë tmer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.445Z

Voltana Ademi Rama me kercenoi po hakmerret ndaj Shkodres

Transmetuar me 01092016 - 1140 Shkoder 1 shtator 2016 NOAal- Kryebashkiakja e Shkodres Voltana Ademi reagon lidhur me takimin e djeshem me Kryeministrin Edi Rama gjate inaugurimit te stadiumit Loro Boricibr br Ne nje konference te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.529Z

Voltana Ademi Keti Bazhdari eshte per biznes jo per bashki

Transmetuar me 05052015 - 0851 Voltana Ademi PUBLICITET Kandidatja e opozites per kryetare te bashkise se Shkodres Voltana Ademi thote se pervoja e saj si prefekte dhe si nenkryetare e bashkise ne Shkoder eshte shume prane synimit te s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama