Rezultate te kerkimit per termin: +Votimet

Total: 4295
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.290Z

PE fillojne votimet

Ka filluar procesi i votimit per parlamentin Europian, qe konsiderohet si legjislativi me i forte ne bote. Kutite e votimit u hapen ne oren 7,30 te mengjesit dhe do te mbyllen ne oren 20 te mbremjes.Diten e sotme votimet po zhvillohen ne Britanine e Madhe dhe ne Hollande , nderkohe pjesa tjeter e un

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.167Z

Mbyllen votimet ne Myanmar

Myanmar 7 nentor NOA - Tashme jane mbyllur 40 mije qendrat e votimeve ne Myanmar vend ne te cilin u zhvilluan zgjedhje jo te rregullta sipas perendimit. Jane shperndare shume deshmi per parregullsi. Procesi i pjesemarrjes u cilesua si i ulet nga ana e vezhguesve te cilet flasin per nje atm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.294Z

Arrijnë fletëvotimet

Fletëvotimet e shtypura në Slloveni për zgjedhjet lokale e tre nëntorit në Kosovë kanë mbërri në Prishtinë. Zyrtarët e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) kanë bërë të ditur se fletëvotimet tashmë ndodhen n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.097Z

Nisin votimet per presidencialet ne SHBA

var fbShare url httpvizionplusalnisin-votimet-per-presidencialet-ne-shbasize smallp styletext-align justifyNisin votimet per zgjedhjet presidenciale ne SHBA Qytetaret e pare qe kane hedhur voten e tyre kane qene banoret e disa fshatrve te vogla te shtetit Nju-Hampsher Ndersa ne oren 12 sipas kohes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.031Z

Mbyllen votimet per kreun e LSI

var fbShare url httpvizionplusalmbyllen-votimet-per-kreun-e-lsisize smallp styletext-align justifyMbyllen votimet per zgjedhjen e kreut te ri te Levizjes Socialiste per Integrim Ora 1800 e kesaj te diele i dha fund gares ku moren pjese Ilir Meta Perparim Spahiu dhe Shezai Rokajbrbr p styletext-alig

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.072Z

Presheve votimet per Keshillin Kombetar te pakicave

brbrNe Luginen e Presheves po votohet per zgjedhjen e Keshillit Kombetar per pakicen Zyrtari komunal ne Bujanovc Nasim Rexhepi ka deklaruar se te gjitha vendvotimet per Keshillin Kombetar te bashkesive pakice ne kete komune jane hapur ne oren 7 te mengjesit dhe se votimet po zhvillohen pa problem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.708Z

Vazhdojnë votimet në Prishtinë

Në të gjitha vendëvotimet në kryeqytet është duke shkuar me rregull procesi i votimit. Vlen të thuhet se deri tani nuk ka ndonjë rast të parregullsive.   ------ Prishtina fillon votimet Ekipi i Indeksonline raporton se votimi ka filluar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama