Rezultate te kerkimit per termin: +Votohet

Total: 7766
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.437Z

Rama Reforma do te votohet

brbrKryeministri Edi Rama Ka deklaruar se reforma ne drejtesi do te votohet dhe nuk ka asnje rruge tjeter pervec votimit te saj Permes nje postimi ne rrjetin social Facebook kreu i qeverise thote se do te beje cdo gje per te arritur konsensusin duke theksuar se ky ka qene qendrimi dhe opinioni i soc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.337Z

Kryeministri: Reforma o do votohet, o do votohet! Historia sndalet dot me manovra në xunkth

Kryeministri Edi Rama reagoi sot në mesditë lidhur me reformën në drejtësi, duke u shprehur i bindur në miratimin e saj. Reforma o do votohet o do votohet! Historia sndalet dot me manovra në xunkth. Thirrja e saj shemb çdo mur shurdhërie. Ky vend është i popullit, ka qenë reagimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.335Z

Rama besimplotë: Reforma o do votohet o do votohet! Ky vend është i popullit

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama shpreh besim se reforma në drejtësi do të votohet me patjetër në seancën e nesërme. Nëpërmjet një postimi në Facebook, Rama shkruan se ky vend i përket popullit dhe për këtë arsye do të votohet reforma në drejtësi. Rama në FB: Reforma o do voto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.702Z

Nuk votohet auditori

Kandidati për auditor të Kosovës, Valbon Bytyçi nuk votohet për auditor në Kuvendin e Kosovës. Me 37 vota kundër, 36 për dhe 10 abstenime Kuvendi nuk e zgjedhi auditorin, Valbon Bytyçi, i cili ishte i propozuar nga presidentja e Republikës, Atifete Jahjaga. Ndryshe, gazeta Zëri, ka shkru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.496Z

Rama perserit refrenin Reforma ne Drejtesi o do votohet o do votohet

Transmetuar me 21072016 - 1612 Asgje e re nga fronti i drejtesisebr br Keshtu mund te thuhet te pakten per momentin lidhur me procesin e miratimit te paketes kushtetuese per ndryshime ne sistemin e drejtesisebr br Kryeministri Ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.403Z

PD i përgjigjet SHBA-ve/ Rama: Reforma o votohet, o votohet!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për situatën e fundit, kur reforma në drejtësi është bllokuar sërish. Ai jep garanci se do ta votojë reformën. "Reforma o do votohet o do votohet! Historia s'ndalet dot me manovra në xunkth. Thirrja e saj shemb çdo mur shurdherie. Ky vend eshte i popullit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.598Z

Demarkacioni votohet të enjten e ardhshme

Pas dërgimit të Projektligjit të demarkacionit me Malin e Zi, nga Qeveria në Kuvendin e Kosovës, u raportua në media se sot do të votohet për ratifikim. Por lajmi.net merr vesh nga burime se Demarkacioni do të votohet në seancën e rregullt e cila do të mbahet të enjten e ardhshme.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama