Rezultate te kerkimit per termin: +Vraniqit

Total: 8
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.372Z

Arrestohen Sali Zyba dhe dy pjesëtarë të sigurimit në Komunën e Prishtinës

Policia e Kosovës ka arrestuar sot në mëngjes shefin e Inspektoratit të Komunës së Prishtinës, SalI Zyba, i cili është edhe anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje!, si dhe dy pjesëtarë të sigurimit të kësaj komune, Ditar Canolli dhe Kushtrim Halilaj. Erzen Vraniqi, nga Lëvizja Vetëvendoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.470Z

Kujdes: “Viursi” Albin Kurti!

Në rrjetin social Facebook është duke qarkulluar një link i rrejshëm për liderin e Vetëvendosjes, Albin Kurtin nga faqja “Çudira 24 online”, andaj keni kujdes mos e hapni sepse ky link është virus. Zëdhënësi i VV, Erzen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.083Z

"Srpska”: VV me sjellje shoviniste

Lista Serbe ka reaguar sot me anë të një komunikate në lidhje me deklaratën e anëtarit të Lëvizjes "Vetëvendosje" Erzen Vraniqi i cili dje këtë grupacion politik serb e ka quajtur "krijesë fashiste". Sipas Listës Serbe pikërisht sjelljet e "Vetëvendosjes" janë shoviniste dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:16.704Z

Arsyetimi banal i Vraniqit: As Ipeshkvia nuk e ka dekoruar bredhin

Zëdhënësi i Vetëvendosjes, Erzen Vraniqi përmes një postimi në ‘Facebook’, është munduar ta arsyetojë komunën e Prishtinës për mos dekorimin e shesheve kryesore të kryeqytetit me veprimet e Ipshekvisë së Koso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.164Z

Haradinaj, shpreh ngushëllime për vdekjen e Zef Lleshit

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, me keqardhje të thellë mori lajmin për ndarjen nga jeta të Zef Lleshit, atdhetarit të shquar, mbështetësit të UÇK-së dhe babait të dy dëshmorëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.716Z

Shpëtimi i “Trepçës” i bën bashkë pozitën dhe opozitën

Dy partitë më të mëdha opozitare, Vetëvendosje dhe AAK do të përkrahin nesër në parim Projektligjin për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për Ndërmarrjet Publike. Për këtë projektligj në të cilin përfshi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.085Z

Lista Serbe- VV-së: Ndalni gjuhën e urrejtjes

Lista Serbe ka reaguar sot me anë të një komunikate në lidhje me deklaratën e anëtarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Erzen Vraniqi, i cili dje këtë grupacion politik serb e ka quajtur “krijesë fashiste”. Sipas Listës Serbe, pi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama