Rezultate te kerkimit per termin: +Vrapi +Beqiri

Total: 201
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.106Z

Ndaj Bosnjes me mbrojtje te blinduar. Rikthehet Beqiri ne vend te Currit

Kombetarja Shpallet lista anti-Bosnje nga te cilet 8 jane mbrojtes. Mungon Jonuzi ne sulm Pak ore perpara se sa te perfundonte ne spital per shkak te nje hemorragjie cerebrale e cila ka vene tashme ne diskutim te ardhmen e tij ne krye te Kombetares kuqezi pikerisht atehere kur dukej se gjithcka po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.013Z

Kombëtarja fiton 2-0 në miqësore

 Kombëtarja shqiptare ka fituar 2-0 testin e parë dje në miqësore me modestët e Hasloch. Ndeshja më shumë se një miqësore i ngjate një seance stërvitore pasi edhe pjesët e kësaj ndeshje u zhvilluan me nga 30 minuta lojë. Golat për Kombëtaren tonë u shënuan nga Klodian Duro dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.053Z

Zbardhet formacioni i Shqipërisë kundër Maltës

Trajneri Ari Han ka përcaktuar edhe formacionin zyrtar, që do të zbresë në fushë në ndeshjen e rëndësishme kundër Maltës, takim që do të luhet sot në mbrëmje në orën 19:30 në "Ta'Qali". Albania-sport.com arriti të siguroi emrat e "11 heronjve kuqezi", të cilët synojnë jo vetëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.623Z

Kuqezinjte zbarkojne ne Budapest

Kuqezinjte e drejtuar nga Ari Han kane nisur grumbullimin ne Budapest pese dite perpara ndeshjes me Hungarine vendase. Trajneri hollandez ka grumbulluar kater futbolliste te kampionatit shqiptar, Beqiri, Bakaj, Lila e Vrapi te cilet kane udhetuar nga Rinasi. Pjesa me e madhe e lojtareve plot 18 luaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.797Z

 Elbasani, lojtarët i drejtohen FSHF-së për këstetGjithçka vjen si pasojë se dy futbollistët maqedonas, Toni Menglenski e Nikola Karchev janë paguar plotësisht, nga 30 mijë euro.

Disa nga lojtarët titullarë të Elbasanit, midis tyre, Endri Vrapi, Erbim Fagu, Ardit Beqiri, Skerdi Bejzade Alfred Osmani, etj., do t’i drejtohen së shpejti Komisionit të Disiplinës pranë FSHF-së, për të ndërhyrë që ata të marrin këstet e fundit të kontratës me verdheblutë. Lajmi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.174Z

Hani mendon të aktivizojë Berishën të vetëm në sulm që nga minuta e parë

Baku (Start)- Situata në kampin e përfaqësueses tonë, vetëm pak orë para zhvillimit të takimit me Azerbaixhanin, duket mjaft e mirë. Trajneri Han ka shprehur dëshirën e tij të madhe për të fituar, por deklaron se do të provojë ndryshime në mënyrën e të luajturit të ekipit. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.857Z

Ari Han akoma në pikpyetje për formacionin

Formacioni i përfaqësueses shqiptare nuk është akoma i qartë për trajnerin Ari Han. Pikpyetja më e madhe e teknikut holandez është porta, pasi të gatshëm janë Arjan Beqaj dhe Isli Hidi. Beqaj riktheht i gatshëm pas një dëmtimi të gjatë të pësuar më Anothosis. Në krahun tjetër

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama