Rezultate te kerkimit per termin: +Vrapova

Total: 190
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.800Z

Xhaka: Vrapova dhe e kapaflamurin, s’lejova ta prek ‘shkavi’

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Futbollisti kosovar Taulant Xhaka, i cili ndaloi serbin Markovic të grisë flamurin e Shqipërisë etnike mbi stadiumin e Beogradit, ka shkruar menjëherë në rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.082Z

Kinë, i riu mundohet të presë me duar një grua që u hodh nga kati i 11-të

Një i ri në Kinë ka tentuar të shpëtojë jetën e një gruaje duke u munduar ta presë me duar në kohën kur ajo po binte nga kati i 11-të. Kamerat e sigurisë tregojnë të riun Fenf Ning që vrapon drejt ndërtesës ku ndodhej gruaja dhe në momentin që ajo mbërriti afër tokës ai hapi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.792Z

Xhaka: Nuk e lejova shkaun ta prek flamurin e Shqipërisë Etnike (Video)

Pas gjestit madhështor në mbrojtje të flamurit të Shqipërisë Etnike , futbollisti Taulant Xhaka ka shkruar në rrjetin social Facebook , duke thënë se ka ndërhyrë që të mos i lejoj serbët ta prek. SSSAASSAdPlatformZone = {id: "549

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.885Z

Hedh në plehra dyshekun 1 milion dollarësh

Tel Aviv - Një grua izraelite, emri i të cilës nuk bëhet i ditur, në deklaratën që bëri në Radion Ushtarake, tha se kishte blerë një dyshek të ri për të ëmën e plakur dhe se kishte hedhur në plehra dyshekun e vjetër me 1 milion dollarë brenda në të cilën e ëma kishte mbledhur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.712Z

Hedh gabimisht diskun, i thyen hundën kundërshtares

Një ngjarje qesharake por edhe e rrezikshme ka ndodhur në Kampionatin Botëror të Atletikës, që po mbahet në Moskë. Atletja ukrainase Natalija Semenova ka përjetuar momente jo të këndshme gjatë kualifikimeve për hedhjen e diskut. Semenova rastësisht është qëlluar nga polakja, Zaneta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.121Z

Rusët kanë paguar për t’u shpëtuar nga Costa Concordia!

Prokuroria në Itali po heton për një akuzë gati të pabesueshme: udhëtarët e anijes Costa Concordia kanë blerë vendet në barkat e shpëtimit. Sipas dëshmitarëve, rusët e pasur kanë paguar ekuipazhin e anijes.Franca Anichini, që banon direkt në port, thotë se kishte shkuar për të nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.519Z

Nxenesja e plagosur ne shkolle Frike se do vriteshin te tjere

e Premte 3 Tetor 20141219 pm p classwp-caption-text Aldar Arshia autori i plagosjes te 17-vjecares ne shkolleSSSAbrASSNxenesja e plagosur me plumb ne koke nga shoku i saj i klases ndodhet ende ne gjendje te traumatizuar dhe nuk eshte e gatshme te perballoje kontaktin e pare me s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama