Rezultate te kerkimit per termin: +Vrassi

Meta: total 26 / total_found 26 / time 0.000 / keyword[0] vrassi / docs[0] 26 / hits[0] 30 /
No Pic available
  • 2010-09-01

New Orleans

Aktori ka financuar rindrtimin e 100 shtpive n Ninth Ward, lagjja historike e qytetit, e shkatrruar plotsisht nga uragani pes vjet m par Brad Pitt, heroi i shpress “Kshtu u dhash t pastrehve nj shtpi” Q hern e par q shkoi n New Orleans, Brad Pitt vendosi q t mos largohej m kurr. “

No Pic available
  • 2010-09-01

Polici i vrarë, problematik për shoferët

Prokuroria: Oficeri i policis, Kol Ndreshaj, kishte disa konflikte pr shkak t detyrs. Familjart e pohojn Punonjsi i Policis s Shtetit, Kol Ndreshaj, i ekzekutuar n ort e para t s diels n Rrethin e Malsis s Madhe, njihej si njeri “problematik” pr shofert e zons, madje duke u vendosur edh

No Pic available
  • 2010-08-31

Sllovaki, masakër në mes të qytetit 7 të vdekur dhe 15 të plagosur

Tragjedia Mendohet se agresori ka qen i dehur dhe i droguar, ndrsa motivet e ksaj masakre nuk dihen ende Nj burr rreth moshs 50 vje dhe me profesion ish-polic ka hapur zjarr me automatik n qendr t qytetit dhe m pas sht vetvrar, pasi kishte zhdukur edhe nj familje t tr. Mendohet se agresori ka qen i

No Pic available
  • 2010-08-31

Vrasja e policit, hetimet nga Krimet e Rënda

Hetuesit sekuestrojn bllokun e gjobave q ka vendosur Kol Ndreshaj n muajin gusht Ekzekutimi i punonjsit t Policis s Shtetit, Kol Ndreshaj, n Malsin e Madhe, do t hetohet nga Prokuroria e Krimeve t Rnda n Tiran, pasi dyshohet se vrasja ka lidhje me detyrn. Prokurori Niazi Seferi ka udhtuar dje n Rre

No Pic available
  • 2010-08-30

Vrasja e policit në Shkodër, merren në pyetje 60 persona

Rreth 60 persona jan shoqruar n komisariatin e policis s Shkodrs dhe po merren n pyetje pr gjetjen e autorve t vrasjes s policit Kol Ndreshaj n fshatin Rec t komuns s Shkrelit n ort e para t mngjesit t s diels. Nga hetimet e para mendohet se vrassi ka studiuar mir lvizjet e policit rrugor si dhe ka

No Pic available
  • 2010-08-27

Vrasësi i 11-vjeçares dhunohet nga të burgosurit e Tripolit

Greqi Shok ka shkaktuar n opinionin publik edhe dshmia e prdhunuesit 40-vjear shqiptar Katr t burgosur, dy shqiptar e dy grek, kan ushtruar dhun dje brenda n Burgun e Tripolit ndaj 40-vjearit q prdhunoi dhe vrau 11-vjearen Reni Traikova. Sapo vrassi i dyshuar i s miturs hyri n ambientet e burgut, t

No Pic available
  • 2010-08-25

Durrës, nëna e adoleshentit të vrarë kërkon mbrojtje

Lumturi Curri: Jeta e djemve t tjer, e pasigurt “M mbroni fmijt, krkoj drejtsi! Nuk mund t jetoj me ankthin e jets s tyre, nuk mund t jetoj duke pritur do dit pr kufoma!”. Me lot n sy dhe rroba t zeza q i mbulojn t gjith trupin, Lumturi Curri lutet q ankthi i saj t prfundoj dhe shteti ta