Rezultate te kerkimit per termin: +Vrasja

Meta: total 1000 / total_found 17583 / time 0.008 / keyword[0] vrasja / docs[0] 17583 / hits[0] 24351 /
Ekzekutohet me armë zjarri në lokal një 40-vjeçar
  • 2016-04-11

Ekzekutohet me armë zjarri në lokal një 40-vjeçar

Një 40-vjeçar është gjetur i vrarë me armë zjarri në një lokal në Elbasan. Ngjarja mendohet se ka ndodhur gjatë natës, ndërsa viktima është gjetur mëngjesin e së hënës në një lokal në fshatin Katund i Ri, në aksion rrugor Elbasan-Metalurgji. Sipas policisë viktima dyshohet se

Ekzekutohet me armë zjarri pranë lokalit një 40-vjeçar
  • 2016-04-11

Ekzekutohet me armë zjarri pranë lokalit një 40-vjeçar

Një 40-vjeçar është gjetur i vrarë me armë zjarri pranë një lokali në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e së hënës rreth orës 7:00, në fshatin Katund i Ri, në aksion rrugor Elbasan-Metalurgji. Sipas policisë viktima dyshohet se është shtetasi me iniciale Sajmir Beqiri rreth 4

Ekzekutohet me armë zjarri vëllai i Gentian Beqirit
  • 2016-04-11

Ekzekutohet me armë zjarri vëllai i Gentian Beqirit

40-vjeçari i cili u ekzekutua mëngjesin e sotëm në Elbasan është vëllai i Gentjan Beqirit, i cili është vrarë më 15 gusht 2012 në banesën e tij ku ndodhej nën masën e arrestit shtëpie. Sajmir Beqiri u gjet i vrarë me armë zjarri pranë një lokali në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur m

Ida, një vrasje që shpërthen vetminë e gruas në hall
  • 2016-04-10

Ida, një vrasje që shpërthen vetminë e gruas në hall

PREÇ ZOGAJ Ka vrasje e vrasje, por kjo e gruas njëzetenëntëvjeçare, Ida Dervishi, nënë e dy fëmijëve të vegjël, të bën të mbash frymën, të tregon me gisht ngado që të sillesh. Ndryshe nga disa gra që pengohen nga frika apo nga disa skrupuj pa sens për të denoncuar dhunën e bur

Vrasja e paralajmëruar e Ida Dervishit
  • 2016-04-09

Vrasja e paralajmëruar e Ida Dervishit

Historia e tmerrshme e nënës së dy fëmijëve, që prej vitesh jetonte nën terrorin e gardistit Admir Dervishi, i cili dje u mbyll në qeli. Dy vendime gjykate që duhet të mbronin Ida Dervishin dhe heshtja e policisë dhe Gardës së Republikës. Prokuroria ende asnjë hetim për përgjegjës