Rezultate te kerkimit per termin: +Vrasje +Kavaje

Total: 85
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.033Z

Kavaje ndalohen 3 persona te shpallur ne kerkim per vrasje

Kavaje 20 mars 2016 NOAal - Tre persona te shpallur ne kerkim per vrasje me dashje e mbetur ne tentative e kryer ne bashkepunim jane arrestuar nga blute e Kavajesbr br Mesohet se ne pranga jane vene dy kusherinj David Xhihani 30 vjec dhe Arben Xhihani  29 vjec si dhe 24 vjecari Lorenc Merkoq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.873Z

Kerkohet per vrasje ne Itali arrestohet duke dale nga xhamia ne Kavaje

foto ilustruese PUBLICITET Kavaje 14 mars 2014 NOAal- Forcat e policise se Kavajes ne kuader te nje operacioni policor ne bashkepunim me Forcat e Nderhyrjes se Shpejte kanebere kapjen e nje te kerkuari per vrasje ne Torino te Italisebr br Arrestimi eshte bere prane xhamise se Kav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.768Z

Kavaje u denua ne 2004-n me 11-vite pranga 44-vjecarit

Keshtu eshte bere i mundur arrestimi i shtetasit ne kerkim Qamil Nazif Arapi 44 vjec banues ne Kavaje. Ndaj tij Gjykata e Rrethit Gjyqesor Kavaje me vendim te dates 09 Janar te vitit 2002 e ka denuar me 11 vjet burgim per vepren penale te Vrasje me dashje e mbetur ne tentative. U ekzekutua vendimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.591Z

Personi i përfshirë në konflikt në Kavajë, i denuar për vrasje

Eqrem Kazazi, babai i kryetarit të Forumit Rinor të PD në Kavajë, është gjykuar për vrasjen e një personi në qytetain e Kavajës. Pas vrasjes, Kazazi nuk ju dorëzua policisë dhe Gjykata e Lartë në vitin 2001, i mohoi atij të drejtën e ndryshimit të masës së arrestit, pasi nuk is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.738Z

Tirane arrestohen dy persona per vrasje ne tentative

Policia e Tiranes ne bashkepunim me policine e Kavajes kane vene ne pranga dy autoret te dyshuar per vrasje te mbetur ne tentative. Pas hetimeve te kryera nga specialistet e Komisariateve Kavaje dhe Tirane eshte bere e mundur identifikimin dhe me pas kapjen e Andi Kanapari 21 vjec dhe Arlind Kanapar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.217Z

Kavaje vrasje me arme zjarri

Një 27-vjeçar ka mbetur i vrarë mbrëmjen e së martës në qytetin e Kavajës. Viktima është Andi Peqini, banues në këtë qytet. Burime nga policia bëjnë të ditur se 27-vjeçari kishte ndaluar me automjetin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.245Z

Kavajë, në pranga 27-vjeçari i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje

Policia e Kavajës ka vënë në pranga një 27-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Ergen Cullhaj u arrestua pas një operacioni të seksionit kundër krimeve të rënda pasi ishte në kërkim ndërkombëtar me akuzën e përfshirjes në organizatë kriminale, vrasje dhe vjedhje me dhun

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama