Rezultate te kerkimit per termin: +Vrasjet

Total: 8152
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.968Z

Vrasjet e protestuesve

Pas Tunizise dhe Egjiptit ku permbysjet kaluan Libia po vihet ne qender te vemendjes boterore per shkak te asaj qe dyshohet se mund te jete duke ndodhur nje gjenocid politik nga vrasjet masive te regjimit te Gadafit mbi protestuesit. Shifrat levizin nga 100 deri ne dhjete mije dhe ka dyshime te besu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.787Z

Vrasjet pa autor sa gjith 2009

Gjatë vitit që shkoi Policia e Shtetit shqiptar arriti të zbulojë autorët e 70 vrasjeve, nga 79 që ndodhen në total, por numri i vrasjeve të pazbuluara për vitin 2010, po i afrohet atij të një viti më parë që në muajin prill. Të paktën tetë prej tyre janë aktualisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.970Z

Vrasjet në Tropojë, priten arrestime

PRONONCIMI/ Policia e Tropojës bën të ditur se ka filluar hapjen e dosjeve për vrasjet e ndodhura në këtë qytet Njëra prej vrasjeve të zbuluara nga uniformat blu rezulton se ka si autorë katër shtetas, dy prej të cilëve ndodhen jashtë TROPOJË - Policia e Tropojës ka filluar het

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.445Z

Medvedev dënon vrasjet e Stalinit

Presidenti i Rusisë, Dmitri Medvedev thotë se vrasjet në masë të kryera nën diktatorin sovjetik, Josif Stalin, nuk mund të justifikohen.Në një video blog në faqen e tij të Internetit, zoti Medvedev, hedh poshtë pretendimet se vrasjet ishin të justifikueshme "në emër të interesave të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.580Z

Vrasjet mafioze trondisin Shqipërinë

Ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri deklaroi një javë më parë se gjatë vitit 2015, numri i vrasjeve në Shqipëri është më i ulëti që nga koha e komunizmit, por një numër rrëmbimesh dhe vrasjesh të stilit mafioz në Durrës, Fier dhe Vlorë vunë në pikëpyetje këtë sukses histor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.615Z

DEBATET/ Braçe: Vrasjet i urdhëroi Berisha

Në 5-­vjetorin e 21 janarit, debati për zbardhjen e ngjarjes që la 4 viktima në bulevard mbetur ende pa të dënuar është bërë shkak për shkëmbime akuzash mes pozitës dhe opozitës në sallën e Kuvendit. Deputeti socialist Erjon Braçe kërkoi zbardhjen e ngjarjes dhe vënien para li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.667Z

Shtohen vrasjet ne 2010

Situata e krimit ne vend mbetet pa ndonje permiresim ne krahasim me te njejten periudhe te vitit te kaluar, madje per dy muajt e pare te 2010 shenohen 3 vrasje me teper. Pa llogaritur ne kete statistike edhe vrasjet brenda familjes, sic eshte rasti i Haki Miskes, i cili vrau nenen e tij,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama