Rezultate te kerkimit per termin: +Vrau

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.953Z

Po, i vrau!

Share Nje vit pas vrasjes se kater qytetareve, kryeministri, qe urdheroi vrasjet, vazhdon te mbroje aktin e tij. Po perpiqet te frikesoje serisht Prokurorine, Presidentin, shtypin dhe vartesit e vet, qe te mos dalin nga rreshti. Nje vit me vone, mendon se ka ende fuqi t’

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.316Z

Vetëvaret në qeli shqiptari, vrau gruan. Vjet vrau edhe të dashurën

I jep fund jetës, duke u vetëvarur në qelinë e bugut në Itali, shqiptari i dënuar për vrasjen e bashkëshortes dhe më pas të të dashurës. Burgu i MarassitMediat italiane raportojnë se 54-vjeçari, Asllan Agoj, i cili 13 vjet më parë vrau me kazmë gruan e tij i ka dhënë fund jetë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.147Z

Gjykata lë në burg biznesmenin pasi dyshohet se vrau gruan, por liron Prendin që vrau protestuesin!

Share Ndrea Prendi me pistolete ne dore me 21 janar Policia e Tiranës arrestoi dy ditë më parë biznesmenin, Ilia Basho, se vrau bashkëshorten e tij duke përdorur vrasës me pagesë. Provat janë të pakta, por gjithsesi rrëfimet dhe dëshmitë kanë mjaftuar për ta pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.555Z

Jevtiq: Kush i vrau i vrau 14 korrësit

Në fshatin Gracë e Vjetër, të Lipjanit, sot është shënuar gjashtëmbëdhjetë vjetori i vrasjes së katërmbëdhjetë korrësve në këtë fshat. Në pllakën përkujtimore në qendër të fshatit, Peshkopi i Rashkës së Prizrenit Teodosije me priftërinjtë ka shërbyer shërbimin përkujti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.257Z

Arrestohet Besnik oka vrau nje polic

brbrPolicia arrestoi ne Aeroportin e Rinasit te shumekerkuarin Besnik oka i cili ne vitin 1997 vrau nje efektiv policie 45 vjecari nga Kukesi dhe banues ne Tirane dispononte dokumenta angleze me emrin kosovar Besnik Morina dhe po udhetonte ne drejtim te Anglise me pasaporte kosovare ne momentin e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.509Z

Vrau djali i mitur, arrestohet babai

Atë e bir në prangat e policisë, për shkak të vrasjes së një 16- vjeçari. Ngjarja ndodhi të enjten në fshatin Drangaj të Komunës së Karinës, kur 14-vjeçari Kastriot Dranga vrau nga pakujdesia me një armë çifte shokun e tij, Sajmir Hyka, dhe u largua nga vendi i ngjarjes. Policia sq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.209Z

Vrau veten se gruaja i fjeti me Di Caprion

Burri i modeles, Katie Cleary, vrau veten një muaj pasi u publikuan disa fotografi, në të cilat ajo shfaqej duke u argëtuar me Leonardo DiCaprion. Mediat shkruajnë se Andrew Stern kishte qenë në depresion dhe ishte ndier i turpëruar, prandaj kishte aplikuar për divorc. Pikëllimi i tij s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama