Rezultate te kerkimit per termin: +Vuante

Meta: total 1000 / total_found 6012 / time 0.003 / keyword[0] vuante / docs[0] 6012 / hits[0] 7000 /
Keni bërë dashuri me Ramën?: Jemi puthur pa pështymë kaq!
  • 2019-04-09

Keni bërë dashuri me Ramën?: Jemi puthur pa pështymë kaq!

Nga Mimoza Ahmeti As unë nuk e dija deri atë mëngjes kur ra telefoni: Jam unë, tha ai, sot më 11°° te Lidhja e Shkrimtarëve. Kishte fytyrën e habisë natyrale dhe sytë e tij ishin dy flegra pas të cilave montohej në distancë inteligjenca, trupi i tij i mëndafshtë i pështjellë me

Tre atentate dhe pronar hashashi, kush është i forti i kapur me targa ruse
  • 2019-04-08

Tre atentate dhe pronar hashashi, kush është i forti i kapur me targa ruse

Një nga të arrestuarit e grupit të strukturuar kriminal, që dyshohet se trafikonte drogë drejt Gjermanisë, nuk është një emër i panjohur për policinë. Elvis Gaçaj, përveç se është një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, ka qenë objektiv i një atentati në lulishten 1 M

No Pic available
  • 2019-04-07

Vuante nga depresioni, i riu hidhet nga pallati shpëton mrekullisht

Një 35-vjeçar, i cili është hedhur nga kati i 3-të i një pallati në Korçë, ka shpëtuar mrekullisht. Blutë e qytetit bëjnë me dije se i riu M.Prifti vuante nga depresioni dhe kurohej prej kohësh. Aktualisht ai ndodhet në spitalin e Korçës ku po merr mjekimin e nevojshëm, ndërsa më

Befason trajneri i Sevillas, tregon sëmundjen e rëndë
  • 2019-04-07

Befason trajneri i Sevillas, tregon sëmundjen e rëndë

Në përfundim të sfidës Valladolid-Sevilla, që u fitua 0-2 nga andaluzianët, trajneri i këtyre të fundit, Joaquin Caparros ka bërë një deklaratë tronditëse. Ai tha se vuante nga leucemia, por premtoi se do të vijojë punën me skuadrën andaluziane, pasi sëmundja nuk i ishte shndërru

No Pic available
  • 2019-04-01

Vari veten në burgun e Beratit, shuhet pas 2 javësh në Spitalin e Traumës (EMRI)

Bujar Murati, 38-vjeçari nga fshati Lybeshë i Poliçanit i cili më 13 mars u gjet i vetëvarur në qelinë e tij në burgun e Beratit, por që ia hodhi paq falë ndërhyrjes në kohë të gardianëve që e transportuan me urgjencë në spital, ka ndërruar jetë pas rreth 2 javësh në Spitalin e

Futbolli shqiptar në zi, ndahet nga jeta Ali Mema
  • 2019-03-26

Futbolli shqiptar në zi, ndahet nga jeta Ali Mema

Futbolli shqiptar është në zi, pasi është mësuar pak më parë se ish futbollisti i njohur i Tiranës dhe Kombëtares Shqiptare, Ali Mema është ndarë nga jeta në moshën 76-vjeçare, pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. Ali Mema vjen nga dinastia Mema, një familje që ka nxjerrë dis

Alo: Kujdesuni për fëmijët e mi! Gruaja vetëvaret pasi telefonoi policinë (EMRI)
  • 2019-03-25

Alo: Kujdesuni për fëmijët e mi! Gruaja vetëvaret pasi telefonoi policinë (EMRI)

Një mënyrë tepër tronditëse për ti dhënë fund jetës ka zgjedhur një 41-vjeçare nga fshati Molisht i ish/komunës Sinjë, në rrethin e Beratit. Mësohet se Merita Filaj, nëna e 3 fëmijëve ka varur veten me litar në kasollen e barit, që ndodhej pak metra larg banesës së saj. Por më