Rezultate te kerkimit per termin: +Wales

Total: 261
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.171Z

Nis sot samiti i NATO-s ne Wales

0 brbr brbrNis sot ne Wales samiti 2-ditor i NATO-s ku marrin pjese perfaqesuesit e 28 vendeve anetarebrb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.615Z

Princ i Wales viziton Kosovën nga mesi i marsit

Princi i Wales dhe Dukesha e Cornwall do të vizitojnë Kroacinë, Serbinë, Malin e Zi dhe Kosovën nga data 14-19 mars 2016. Lartmadhëria e Tyre do të ndërmarrin një sërë angazhimesh në Kosovë për të festuar pajtimin dhe dialogun ndërfetar, si dhe përpjekjet e njerëzve nga Kosova dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.181Z

Samiti i NATO-s në Wales, Ramakryeson delegacionin shqiptar

Të tjera rreth shkrimit Wales, Rama takon kryeministrin grek Rasmussen: Rusia të ndalë agresionin Rama: Shqipëria  një rol të rëndësishëm FOTO VIDEO Në Wales të Britanisë ka nisur samiti dyditor i NATO-s. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.770Z

Princi i Wales dhe Dukesha e Cornwall në mars do ta vizitojnë Kosovën

Ambasada e Britanisë së Madhe në Kosovë, përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se në muajin mars Princi Wales dhe Dukesha e Cornwall do ta vizitojnë Kosovën. “Princi i Wales dhe Dukesha e Cornwall do të zhvillojn&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.175Z

E ardhmja e çështjeve kyçe botëroremblidhet samiti i NATO-s në Wales

Të tjera rreth shkrimit VIDEO WALES- Krerët e shteteve dhe liderët qeveritarë të vendeve anëtare të Aleancës 28 do të vendosin për të ardhmen e çështjeve kyçe aktualisht shqetësuese në botë, në Samitin dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.179Z

Nis samiti i NATO-s ne Wales

0 brbr brbrNje samit i cilesuar shume i rendesishem dhe ndoshta me i veshtiri i viteve te funditbrbr brbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.749Z

Australi, vijojnë zjarret masive, gjendje emergjente në New South Wales

AUSTRALI-Zjarre të mëdha kanë përfshirë shtetin New South Wales, në pjesën lindore të Australisë teksa gjendja pritet të përkeqësohet gjatë ditëve në vijim. Moti i nxehtë dhe erërat e forta pritet që t’i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama