Rezultate te kerkimit per termin: +Watford

Total: 122
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.617Z

Formacionet zyrtare: Watford – Liverpool

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Watford – Liverpool. Watford dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyratre, para takimit të tyre në xhiron e 17’ të Premierligës. Watford: Gomes (GK); Nyom, Britos, Cathcart, Ake; Capoue, Watson; Ab

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.533Z

Formacionet zyrtare: Liverpool – West Ham, City – Watford

Liverpool - West Ham Liverpool: Mignolet, Clyne, Skrtel, Lovren, Gomez, Lucas, Can, Milner, Firmino, Coutinho, Benteke AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; West Ham: Randolph, Tomkins, Reid, Ogbonna, Cresswell, Obiang, Kouyate, Lanzini, Noble (c), Payet, Sakho Manchester City - Watfo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.273Z

Mourinho merr frymë lirisht, United thyen mrekullinë Watford

Romelu Lukaku dhe Chris Smalling i rikthejnë buzëqeshjen Jose Mourinhos dhe ulin me këmbë në tokë Watfordin e Javi Gracias. Djajtë e Kuq regjistruan suksesin e dytë radhazi në Premier League pasi Manchester United fitoi 1-2 në transfertën e Watford falë golave të realizuar në pjesën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.269Z

Formacionet zyrtare: Watford – Manchester United

Janë publikuar formacionet e ndeshjes së parë në këtë javë në Premierligë, ku skuadra e Manchesterit i shkon si mysafir Watfordit. Takimi zhvillohet në ora 13:45. Watford:  Gomes (GK); Nyom, Cathcart, Britos, Anya; Capoue, Watson; Abdi, Jurado,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.325Z

Zola në Watford, me "Tiki-Taka"

Trajneri italian i skuadrës angleze Watford, Gianfranco Zola ka marrë lëvdata për punën e tij me skuadrën e tij në ligën e dytë angleze. Pas fillimi të dobët me këtë skuadër, Zola po shkëlqen tani duke u ngjitur në vendi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.894Z

Salah nuk harron dëmtimin në shpatull, provokon me festim si Ramos!

Mohamed Salah provokon sërish. Është një rivalitet që nuk do të përfundojë kurrë ai mes yllit egjiptian të Liverpoolit dhe Sergio Ramos, pas atij dëmtimi në shpatull që i shkaktoi kapiteni i Los Blancos ish-lojtarit të Romës në finalen e Championsit të edicionit të kaluar. Menjëhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.458Z

Kosovari që po shkëlqen në futbollin anglez

Futbollisti kosovar me pasaportë zvicërane, Almen Abdi po vazhdon të shkëlqejë në futbollin anglez. Futbollisti i Watford po vazhdon të shënoj në sukseset e Watford duke qenë një nga liderët e skuadrës. Nën drejtimin e Gianfranco

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama