Rezultate te kerkimit per termin: +Wellness

Meta: total 8 / total_found 8 / time 0.000 / keyword[0] wellness / docs[0] 8 / hits[0] 11 /
Dhuratat dhe preferencat e gjermanëve për Krishtlindje
  • 2016-12-25

Dhuratat dhe preferencat e gjermanëve për Krishtlindje

Ndërkohë që në shumë vende të Europës ekomomia është e dobët, gjermanët ndihen mirë. Një studim i fundit tregon se ata do të harxhojnë mesatarisht 226 euro për dhuratat e Krishtlindjeve. Libri më i preferuar Në botën tonë Online nuk lexohen më libra? Gabim! Dhurata më e dashur

Lonely Planet vlereson Ja cili eshte destinacioni i pushimeve ne Riviere
  • 2016-07-21

Lonely Planet vlereson Ja cili eshte destinacioni i pushimeve ne Riviere

Riviera shqiptare gjithmone eshte vleresuar nga gazetat me prestigjioze per bukurite e saj natyrore Se fundmi Lonely Planet ka vleresuar Palasen si plazhin e pare me te bukur ne Shqiperibr br Cilesuar vazhdimisht si Parajsa e pazbuluar e Mesdheut me nje kombinim ideal mes te kaltres bluse dhe te g

Destinacioni i ri i Saimir Kodrës dhe Gentjan Zenelaj
  • 2016-05-07

Destinacioni i ri i Saimir Kodrës dhe Gentjan Zenelaj

Transmetuar më 07.05.2016 - 10:25 Dy personazhet e njohur të ekranit, Saimir Kodra dhe Gentjan Zenelaj kanë menduar të investojnë me zgjuarsi dhe në mënyrë afatgjatë për pushimet e verës. Prezantuesit e emisionit invest

Egzona Ajeti: ‘World Luxery Hotel Awards
  • 2015-02-17

Egzona Ajeti: ‘World Luxery Hotel Awards", një sfidë për t’u fituar nga ‘Swiss Diamond Hotel Prishtina’

Menaxherja e përgjithshme e 'Swiss Diamond Hotel Prishtina', Egzona Ajeti, ndihet krenare që hoteli të cilin e menaxhon, është futur në garën prestigjioze '2015 World Luxery Hotel Awards', i cili shpërblen hotelet me shërbimet më të mira në Wellness & Spa. Dhe, menaxherja e suksesshm

Produkte të reja: Ora me shkëlqim që përcjell aktivitetet
  • 2014-12-02

Produkte të reja: Ora me shkëlqim që përcjell aktivitetet

Le të jemi të sinqertë, shumë ora të teknologjisë së lartë më së shumti i përshtaten për përdorim një shoku "mendjelehtë", apo ndoshta një kushëriri i cili vishte një këllëf llogaritësi në shkollë të mesme. Por "ora wellness" nga një kompani e quajtur Wellograph në mënyr

Soneva Kiri  ishulli që pulson sipas orës së vet
  • 2014-07-29

Soneva Kiri ishulli që pulson sipas orës së vet

Turizëm - Është një ishull i vogël në Lindje të Oqeanit Indian, ku aeroporti është po aq i gjatë sa çështë gjerësia e ishullit, ku vlen deviza no news, no shoes dhe ku brezi orar është përshtatur të jetë gjithashtu fare i pavarur Pasagjerët e fluturimit numër 5E 601 ng

“Aktori në kuti” hap festivalin
  • 2011-04-19

“Aktori në kuti” hap festivalin

Me shfaqjen mysafire “Aktori në kuti”, të regjisorit Mentor Zymberaj, të dielën mbrëma është hapur edicioni i tretë i festivalit Ndërkombëtar të Monodramës -MonoAKT. Dita e parë e festivalit ndërkohë priti shfaqjen “Wellness”, nga Sllovakia, kurse monodrama e dytë