Rezultate te kerkimit per termin: +West +Ham

Total: 818
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.560Z

99 % në West Ham

Ylli kosovar, Valon Behrami të paktën edhe një sezon pritet të luajë në Premierligën angleze me West Hamin. Kohëve të fundit Palermo kishte zgjuar interesim të madh për t’u përforcuar gjatë afatit kalimtar të verës me mesfushorin kosovar. Skuadra italiane kishte shprehur gatishm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.648Z

Blihet West Ham

Tërmeti ka përfunduar: West Ham United e ka ndërruar pronarin dhe nga e hëna, Sullivan e Gold, e kanë marrë nën kontroll 50 për qindëshin e aksioneve të klubit (duke i fshirë të gjitha borxhet) për 120 milionë euro. Sipas të përditshmes britanike, Daily Mail, e cila e kishte dhën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.180Z

West Ham, pas Tonit

Menaxheri i West Ham United, Gianfranco Zola, dshiron ta transferoj Luca Tonin n Premierlig. Sipas t prditshmes angleze The Guardian, West Ham sht n bisedime t avancuara pr angazhimin e sulmuesit italian nga Bayern Munich. Toni do t largohet nga gjiganti bavarez gjat afatit kalimtar t janarit, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.918Z

West Ham, pas Dioufit

Nga Express më 21 janar 2011 në ora 18:43 West Ham është i interesuar për sulmuesin e Blacklburn Rovers, El Hadji Diouf, ka njoftuar Skysports.com. Blackburn besohet se është i gatshëm ta lirojë reprezentuesin senegalez dhe kjo ka paralajmëruar një numër të klubeve nga Anglia dhe sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.630Z

Cole mbetet n West Ham

Sulmuesi i West Ham United, Carlton Cole ka insistuar se nuk planifikon t largohet nga Upton Park. Reprezentuesi anglez spekulohej se mund t braktis klubin pas interesimit nga Liverpool, Tottenham dhe Manchester United. Mirpo, Cole i cili sht duke u rikuperuar nga lndimi i gjurit, ka thn se sht i lu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.720Z

Jimenez drejt West Ham

Klubi londinez ka arritur nje marreveshje me ekipin italian te Inter-it dhe me vete Jimenez per huazimin e kilianit ne Londer per sezonin e ardhshem. Lajmi behet i ditur nga gazeta angleze “Telegraph”,sipas se ciles West Ham ka arritur te marre sherbimet e Luis Antonio Jimenez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.896Z

Carroll huazohet në West Ham

Sulmuesi i Liverpoolit, Andy Carroll i është bashkuar West Ham Unitedit në formë huazimi për një vit. 23 vjeçari, reprezentues i Anglisë u bind të largohet nga Anfield Road nga menaxheri i ri Brendan Rodgers i cili ia bëri të qartë se nuk zë vend në planet e tij. “Është ndjenjë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama