Rezultate te kerkimit per termin: +Whats

Meta: total 63 / total_found 63 / time 0.000 / keyword[0] whats / docs[0] 63 / hits[0] 91 /
Tarifat ulen veç për interistat, dalin mesazhet e Ramës me studentët (FOTO)
  • 2019-01-09

Tarifat ulen veç për interistat, dalin mesazhet e Ramës me studentët (FOTO)

VKM-ja për uljen e tarifave ka qenë tema e nxehtë për të cilën është pyetur më së shumti kryeministri Edi Rama në rrjetin social Whats app nga studentët, që sipas shefit të qeverisë, i kanë shkruar qindra mesazhe deri në orën 03:00 të mëngjesit të së mërkurës. Rama nuk ka hez

Duka: Komunikoj me De Biasin. I pëlqeu ndeshja ndaj Turqisë
  • 2017-11-27

Duka: Komunikoj me De Biasin. I pëlqeu ndeshja ndaj Turqisë

Në ditën që Alaves shkarkoi Gianni De Biasin nga detyra e trajnerit pas vetëm 7 ndeshjes në krye të skuadrës, Armand Duka foli në Top Story në lidhje me ish-trajnerin e Kuqezinjve. Duka thotë se vazhdon të komunikojë akoma me të. Vazhdojmë të kemi komunikim të vazhdueshëm dhe para s

No Pic available
  • 2017-10-30

Helidon Bendo, matematicieni i emëruar në krye të SHISH

Helidon Bendo pritet të drejtojë Shërbimin Informativ Shtetëror pasi të jetë dekretuar nga Presidenti i Republikës Ilir Meta. Po kush është njeriu që pritet të drejtojë institucionin më të rëndësishëm të sigurisë kombëtare? Helidon Bendo ka mbajtur detyrën e zv/Drejtorit të Sh

No Pic available
  • 2017-04-04

Ja sa shqiptarë u përgjuan në Facebook, Whats App dhe Viber

3943 persona janë përgjuar në territorin shqiptar gjatë komunikimeve të tyre telefonike, kompjuterike dhe në ato të platformave Whats App, Viber dhe Facebook. Kjo shifër bëhet publike nga Prokuroria e Përgjithshme e cila sqaron se këta shtetas kanë qenë të dyshuar dhe disa prej tyre va

No Pic available
  • 2016-07-20

Ja pse kopsat në këmishat e grave dhe burrave janë në anë të kundërta

Të gjithë ata që kanë veshur këmishë në jetën e tyre e kanë vënë re se kopsat janë të vendosura në anë të ndryshme, në varësi të gjinisë së personit. Ndoshta nuk i keni dhënë shumë rëndësi, por në fakt pas kësaj fshihet një histori interesante. Matt Lauer dhe Savannah Gu

Qeveria jep 1 milion euro për fitoren ndaj Rumanisë
  • 2016-06-21

Qeveria jep 1 milion euro për fitoren ndaj Rumanisë

Rama vlerëson kombëtaren dhe tifozerinë shqiptare. Shqiponja në fanellë, ide e Kryeministrit Goli i vetëm i sulmuesit Armando Sadiku në ndeshjen ndaj Rumanisë detyron qeverinë shqiptare të zgjidhë qesen, duke shpërblyer ekipin kombëtar të futbollit me shumën e 1 milion eurove. Këshil

INTERVISTA/ Kiara Sofia De Biazi: Unë, italiania që bëj tifo për Shqipërinë
  • 2016-06-09

INTERVISTA/ Kiara Sofia De Biazi: Unë, italiania që bëj tifo për Shqipërinë

Kiara Sofia De Biazi ndoshta është ndër të vetmet tifoze që në këtë Europian do të tradhtojë kombin e saj për të mbështetur Shqipërinë. Vajza e trajnerit Xhani De Biazi e thotë hapur se do të bëjë tifo për kuqezinjtë dhe babanë e saj teksa ata do të takohen me historinë. Ë