Rezultate te kerkimit per termin: +Whats

Total: 61
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.950Z

Abonentët Whats Up tani do të flasin e kursejnë akoma më shumë

Të gjithë abonentët Whats Up, me ofertën Whats Up Vitamina, shijojnë përfitime dhe kursim në telefonata, SMS dhe MMS. Të gjithë abonentët ekzistues dhe të rinj Whats Up, duke filluar nga 6 shkurti e gjatë gjithë muajit, përfitojnë paketën me 700 minuta kohë bisede me çmim vetëm 50

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.031Z

Oferta e re e AMC, 24 orë tarifë 0, internet dhe zlango falas për Whats Up

Tiranë, 29 qershor NOA - Kompania e telefonisë celulare AMC ka vendosur të bëjë të lumtur abonentët e saj Whats UP me një ofertë të jashtëzakonshme. Këtë verë, i gjithë komuniteti Whats Up mund të flasë gjatë gjithë ditës dhe natës me 0 lekë/min brenda grupit. Njëkohësisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.743Z

Kitarristi Pat Metheni ne kitarre solo me albumin e ri Whats it all about

Kitarristi  Pat Metheni i eshte rikthyer interpretimit ne kitarre solo ne albumin e ri me titull Whats it all about. Ne kete album ai ka risjelle nen nje interpretim bashkekohor disa prej pjeseve me te njohura te repertorit te tij. Kur Pat Matheni interpreton ne kitarren e tij tingujt soul t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.950Z

Ja sa shqiptarë u përgjuan në Facebook, Whats App dhe Viber

3943 persona janë përgjuar në territorin shqiptar gjatë komunikimeve të tyre telefonike, kompjuterike dhe në ato të platformave Whats App, Viber dhe Facebook. Kjo shifër bëhet publike nga Prokuroria e Përgjithshme e cila sqaron se këta shtetas kanë qenë të dyshuar dhe disa prej tyre va

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.519Z

Çifti habitet nga ajo se çfarë gjen pas murit të kuzhinës

Imagjinoni sikur jeni duke bërë disa rregullime në shtëpi, prishni një mur, zbuloni një kasë dhe brenda gjeni 50 mijë dollarë. Është pothuajse shumë e bukur për të qenë e vërtetë, por kjo i ka ndodhur një cifti në Phoenix të SHBA-së. Postuar në Igmur, një grua e përshkroi kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.122Z

Ringjallet Whatsapp, nis funksionimi

Ka marrë fund bllokimi i Whatsapp-it. Aplikacioni më i famshëm në botë i dërgimit të mesazheve ka qenë jashtë shërbimit në orët e vona të ditës së shtunë, por ka rinisur të funksionojë rreth orës 23:30. Bllokimi disaorësh ka mjaftuar që nëpër rrjetet sociale disa me ironi, e d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.069Z

Kompania AMC: Po shpërblejmë besnikërinë e abonentëve, tani komunikim më cilësor dhe i lirë

Tiranë, 7 Tetor NOA Kompania e parë e telefonisë celulare në Shqipëri, AMC, në një treg të ndryshueshëm, vazhdon të shpërblejë besnikërinë e abonentëve të saj dhe tu ofrojë të gjithë qytetarëve shërbime cilësore dhe të lira. Vetëm në muajt e fundit abonentët e AMC kanë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama