Rezultate te kerkimit per termin: +WiFi

Meta: total 89 / total_found 89 / time 0.000 / keyword[0] wifi / docs[0] 89 / hits[0] 141 /
Rama mburret me The Independent: Ja pse Shqipëria, sështë e rrezikshme!
  • 2019-03-15

Rama mburret me The Independent: Ja pse Shqipëria, sështë e rrezikshme!

Të premten, kryeministri e ka nisur duke ndarë me ndjekësit e tij në Facebook një artikull të prestigjiozes britanike The Independent, qw e cilëson Shqipërinë si një nga destinacionet kryesore qe nuk duhen lënë pa u vizituar. MIRËMËNGJES dhe me këtë artikull të bukur për Shqipëri

Internet falas në sheshin Skënderbej
  • 2018-05-28

Internet falas në sheshin Skënderbej

Ke ardhur për të fotografuar sheshin Skënderbej dhe dëshiron ta postosh në rrjetet sociale? Mirë, atëherë mund të logohesh në shërbimin e internetit falas që Bashkia e Tiranës, me mbështetjen e Albtelecom, ka vendosur në qendër të kryeqytetit, por së shpejti edhe në disa nga pikat

Si shpenzohen lekët e studentëve? Pajisje luksi, abonim TV
  • 2018-04-17

Si shpenzohen lekët e studentëve? Pajisje luksi, abonim TV

Përmes një raporti monitorimi në 3 universitetet më të mëdha publike në vend, Qëndresa qytetare ka analizuar sesi shpenzohen paratë që këto institucione sigurojnë nga tarifat vjetore të studentëve. Sipas raportit, gjetjet në Universitetin e Tiranës, atë të Elbasanit dhe të Durrës

No Pic available
  • 2018-01-09

Ikën Sheratoni, por Hilton hap hotelin në Shqipëri më 2018

Pa zhurmë e bujë, gjiganti i rrjetit të hoteleve të luksit, Hilton, ka njoftuar zyrtarisht të dhënat e hotelit për Shqipërinë. Në site-n zyrtar të hotelit www.hotelgardeninn3.com njoftohet se hoteli pritet të hapet në qershor të vitit 2018 dhe është vendosur në bulevardin Gjergj Fis

No Pic available
  • 2017-06-12

Nga Cincu

Çbëhet ndonjë gjë nga Shqipëria? Duket çudi, por 148 ushtarakët shqiptarë të misionit Cobra, nuk e kanë idenë se cfarë ndodh në vendin e tyre përveç përqëndrimit në prezantimin sa më mirë në kuadër të Noble Jump 2017, ushtrimit të radhës së NATO-s që këtë vit, po zhvillo

Njihuni me Bibliotekën e Metrosë
  • 2017-06-11

Njihuni me Bibliotekën e Metrosë

Autoriteti i Transportit Metropolitan dhe Transit Wirelesska kanë arritur që të realizojnë një projekt të ri të quajtur Biblioteka e Metrosë. Kjo është një platformë digitale që u jep mundësi udhëtarëve që të lexojnë qindra libra online, tregime gjatë udhëtimit. Dhe për më tep

YouTube Go aplikacioni qe ju kursen internetin
  • 2017-02-12

YouTube Go aplikacioni qe ju kursen internetin

p styletext-align justifyShtatori i kaluar Google lajmeroi se do te lanconte Youtube Go nje aplikacion android i dizenjuar per te ndihmuar perdoruesit qe te ruajne gigat e internetit nderkohe qe shikojne dhe shperndajne videobrbr p styletext-align justifyYoutube Go eshte versioni i Facebook Lite p