Rezultate te kerkimit per termin: +Wild

Total: 263
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.656Z

Halle Berry prezanton parfumin e ri Wild Essence

Aktorja 47-vjeçare, Halle Berry po prezanton  filmin më të ri “Extant” ku luan rolin e një austronauteje.  Edhe pse ndodhet ende në “hapësirë” aktorja ka kohë për të promovuar parfumin e saj të ri “Wild

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.967Z

Wild and free: A duhet të zhvishemi më shpesh?

Foto 1 nga 24 Ajo është një nga fotografet më të njohura në botë dhe ka një këshillë për të gjithë: Dilni sa më shumë lakuriq. "Kur zhvishem, kam ndjesinë se jam vërtet e lirë," thotë Caroline Mackintosh. "Jam e lirë nga pritshmëritë që kanë njerëzit tek unë". Së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.677Z

“Where the Wild Things Are” i pari në Box Office

Where the Wild Things Are është i pari për këtë javë sa i përket filmave më të shikuar në Amerikë, kanë thënë studiot sot. Filmi është interesant pasi në qendër ka një djalë të vogël i cili bie në ujëra të këqija. Filmi i bërë me regji të Spike Jonze i cili është i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.835Z

Stresi sot me Crazy n' Wild

Pak javë më parë Indeksonline publikoi lajmin e shkëputjes së Stresit nga ThreeDots dhe nisjen e bashkëpunimit të tij me studion muzikore Elephant të Bleros. Sot pasdite do të jetë edhe prezantimi për herë të parë i klipit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.994Z

Wild Things i rëndë për fëmijët

Kur libri i Maurice Sendak i quajtur Where the Wild Things Are ishte kthyer në një hit filmik dhe ishte ilustruar me fotografi dhe ku fjalia e thjesht, i dha një mundësi një regjisori për ta bërë atë film. Regjisori Spike Jonze ka shikuar filmin që në vitin 1963 fitoj disa çmime dhe ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.091Z

Portugalia në luftë me zjarret, flakët rrezikojnë zonat turistike

Zjarret përbindësh që janë ndezur prej mëse një jave në Portugali, janë duke depërtuar drejt vendpushimeve popullore të bjeshkëve dhe fshatrave më të njohur turistik të vendit, ndërkohë që më shumë burime njerëzore dhe materiale janë shpërndar për të vendosur nën kontroll fl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.040Z

Jessie J publikon këngën e re

Këngëtarja britanike Jessie J ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar 'Wild' në bashkëpunim me Big Sean dhe Dizzee Rascal. Kjo këngë është mirëpritur nga fansat dhe vetëm për 10 orë ka arritur të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama