Rezultate te kerkimit per termin: +Will +Always +Love

Total: 61
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.528Z

I will always love you

Transmetuar me 11022014 - 0204 Ruben Avxhiu PUBLICITET Nga Ruben Avxhiubr br Nuk e kuptoj arsyen se pse kryeministri i Shqiperise Edi Rama duhet te shprehet ne anglisht gjate homazhit per kengetaren e madhe shqiptare Vace Zelabr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.722Z

Lewis-Timberlake risjellin I Will Always Love You

Pas Whitney Houston, kengen legjendare te kthyer ne simbol te dashurise, “I Will Always Love You” do ta kendoje edhe dyshja Leona Lewis-Justin Timberlake. Kengetarja britanike dhe ylli i muzikes amerikane kane menduar ta perpunojne versionin origjinal te Houston per ta sjelle

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.245Z

Edi Rama për Vaçe Zelën: I will always love you

I will always love you (Do të dua gjithmonë). Ka qenë një fjali e shoqëruar me fjalën lamtumirë, mesazhi i lënë nga kryeministri Edi Rama në librin e kujtimeve për këngëtaren Vaçe Zela. Më parë, Rama mbajti edhe një fjalim në aktivitetin përkujtimor për nder të këngëtares. Kry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.536Z

“I Will Always Love You” kënga më e preferuar e amerikanëve

Amerikanët kanë përzgjedhur këngën e tyre të preferuar kushtuar dashurisë dhe ajo është “I Will Always Love You” e legjendës së muzikës, Whitney Houston. Pikërisht në kohën kur po afrohet dita e të dashuruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.098Z

Gdhendet në varrin e Whitney Houston I will always love you

Javën e shkuar familja e këngëtares Whitney Houston vendosi të gdhendte në pllakën e varrit të saj në Fairview , titullin e single-it të saj të pare që e bëri dhe të famshme në vitin 1992 duke shitur kështu plotë 12 milione kopje albumesh në mbarë botën. Përveç faktit që kjo i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.411Z

Whitney Houston zhgenjen Australine

"Nothing But Love World Tour" titullohet turneu boteror i kengetares Whitney Houston, e cila nuk u ka lene nje shije te mire australianeve gjate ndaleses ne Brisbane. Pas vetem dy kengeve, ajo beri nje pushim, ndersa gjate interpretimit te "I Will Always Love You", ken

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.499Z

Shkëlzen Berisha e Armina Mevlani të lumtur në Paris -FOTO

TIRANE- Të lumtur sa më s’ka. Kështu duken në krahët e njëri-tjetrit çifti Shkëlzen Berisha & Armina Mevlani. Ata nuk fshehin më asgjë, madje publikojnë foto nga momentet e kaluara së bashku. Kështu, Shkëlzeni që në orët e para të mëngjesit ka publikuar këtë foto në rrjet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama