Rezultate te kerkimit per termin: +Williams

Total: 1613
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.088Z

Vdes Andy Williams

Këngëtari amerikan Andy Williams, ndër hitet e të cilit janë “Moon River” dhe “Can't Take My Eyes Off of You” në vitet e ’50-ta dhe të ’60-ta të shekullit të kaluar, ka ndërruar jetë në moshën 85-vjeçare, në shtëpinë e tij në Branson të Missour-it.Fam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.560Z

Klasifikimi WTA, kryeson Serena Williams

Fale suksesit ne Open Australia, Serena Williams mbetet ne krye te klasifikimit WTA te tenisit. Progresi me i mire eshte shenuar nga kinezet, Li Na e Zheng Jiei, gjysmefinalistet e Melbourne. E para avancoi me shtate pozicione, ndersa e dyta me 15 duke hyre keshtu ne top 20. Pas Serena W

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.350Z

Serena Williams fiton Australian Open

Serena Williams ka arritur te kurorezohet per te pesten here fituese e turneut Australian Open, duke mundur ne finale Justine Henin. 28-vjecarja amerikane fitoi 6-4, 3-6 dhe 6-2 ndeshjen qe zgjati dy ore e shtate minuta. Williams ka fituar keshtu 12 tituj Grand Slam, duke arritur Billie J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.079Z

Robbie Williams drejt marteses?

Robbie Williams ka lene te kuptohet se mund te martohet se shpejti me te dashuren e tij, aktoren amerikane Ayda Field. Kengetari eshte shprehur ne nje interviste per “ITV's Loose Women” se “propozimi eshte nje opsion i mundshem”. I pyetur nga Carol McGiffin ne lid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.997Z

Mashtrohet Robbie Williams

Mund të ndodh edhe kështu! Ndoshta për një çast mund të mendonit se takuat idhullin tuaj, por në këtë rast vetëm sozinë e tij. E njëjta gjë i ka ndodhur dhe Robbie Williams. I befasuar se takoi yllin e fushave të blerta Diego Maradona, këngëtari bëri një fotografi me burrin 49 vje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.981Z

Autopsia: Robin Williams vari veten

Aktori Robin Williams vdiq për shkak të asfiksisë, pasi vari vari veten në shtëpinë e tij në Kaliforni. Kjo ka qenë deklarata e policisë, pas rezultateve të autopsisë, një ditë pasi aktori 63 vjeçar u gjet pa jetë. Policia raporton gjithashtu se Williams, pësoi prerje sipërfaqësore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.925Z

Rebelohet Williams

Tensitja nr 1 e botes Venus Williams ka reaguar ndaj autoriteteve te Dubait mbas perjashtimit te tenistes izraelite Shahar Peer.Sipas amerikanes sporti nuk duhet te perzihet me politiken.Nderkohe qe ne turneun e Dubait te dyja motrat Willimas kane kaluar per ne cerek finale.Kalon turin dhe Ivanovic

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama