Rezultate te kerkimit per termin: +Wood

Total: 403
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.341Z

Fytyrat e Ronnie Wood

Galeria londineze ‘The Gallery in Cork Street’ hapi një ekspozitë të re më 7 nëntor. Ekspozita quhet "Ronnie Wood's Faces, Time and Places", dhe ajo prezanton kitaristin e famshëm të grupit The Rolling Stones, Ronnie Wood. Ekspozita, që do të jetë a hapur deri më 12 nëntor, pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.275Z

Xhelozia, Wood keqtrajton t dashurn

Xhelozia mund të sjellë situata aspak të këndshme.Ana Araujo, partnerja aktuale e Ron Wood të Rolling Stone, ka përfunduar në spital pas një grindje me rokerin 62-vjecar. Sipas "News of the World", grindja ka plasur, pasi Ana ka gjetur në shtëpinë e Wood një foto t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.344Z

Arrestohet Ron Wood, grindet me parteren

Kitaristi i Rolling Stones, Ron Wood eshte dhe me pas eshte lene i lire nga policia e Claygate, ne Britanine e Madhe. 62-vjecari dyshohet se ka ushtruar dhune ndaj partneres aktuale, Ekaterina Ivanova, 20 vjec.Wood, eshte divorcuar nga gruaja e tij. Jo, pas 24 vjet martese. Shkak per kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.850Z

Wood avokati i Kosoves ne Hage

Perfaqesuesit e institucioneve te Kosoves njoftuan sot se Michael Wood, avokat britanik, do kryesoje ekipin ligjor te Kosoves para Gjykates Nderkombetare te Drejtesise. Atje do shqyrtohet çeshtja e vlefshmerise se pavaresise se Kosoves. Lideret e institucioneve te Kosoves kane thene se Michael Wood

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.590Z

Rrezik për Ronnie Wood

Anëtarit të bendit legjendar Ronnie Wood, mund t’i dridhet vendi nëse nuk ndalon së piri. Gazeta News of the World jep lajmin se anëtari i bendit mund të largohet nga bendi në të cilën qëndroi me dekada. Sipas informatave që epen thuhet se Wood, 60 – vjeçar, pi rreth dy litra vodka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.553Z

Ronnie Wood le alkoolin

Ronnie Wood, ish-kitaristi i Rolling Stones, i njohur për varësinë ndaj alkoolit, është rehabilituar. Muzikanti ka zbrazur shtëpinë në Irlandë nga të gjitha shishet me urdhër të të fejuarës së tij, Ana Araujo.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.358Z

Thaçi falënderoi avokatin Wood për ndihmën në GJND

Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi u takua me Michael Wood, avokat dhe ish-përfaqësues ligjor i Republikës së Kosovës në Gjykatën Ndërkombëtare të Drejtësisë.Kryeministri Thaçi u takua me Michael Wood, avokat dhe ish-përfaqësues ligjor i Republikës së Kosovës në Gjykatën Ndë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama