Rezultate te kerkimit per termin: +Xhaken

Meta: total 80 / total_found 80 / time 0.000 / keyword[0] xhaken / docs[0] 80 / hits[0] 113 /
E bujshme Barcelona do Taulant Xhaken ne Kamp Nou
  • 2016-12-16

E bujshme Barcelona do Taulant Xhaken ne Kamp Nou

var fbShare url httpvizionplusale-bujshme-barcelona-do-taulant-xhaken-ne-kamp-nousize smallbrbrLevizje befasuese dhe e bujshme e Barcelones qe mund te perfshije ne radhet e veta edhe nje mesfushor te Kombetares se Shqiperise si Taulant Xhaka Sipas asaj qe shkruahet nga faqja Sportskeedacom trajneri

Champions 4 ekipe ne turin tjeter
  • 2016-11-02

Champions 4 ekipe ne turin tjeter

var fbShare url httpvizionplusalchampions-4-ekipe-ne-turin-tjetersize smallbrbr4 ekipe prene bileten per ne turin tjeter dy jave nga fundi i fazes ne grupe ndersa Manchester City theu tabune e perballjeve te kaluara duke mundur Barcelonen 3-1 Kunderpergjigjja me e mire per Guardiolen ne javen e 4

Sot Shqiperia perballe Lihtenshteinit
  • 2016-10-06

Sot Shqiperia perballe Lihtenshteinit

brbrSot Shqiperia perballe Lihtenshteinitbrbr brbrNje formacion me futbolliste ne formen me te mire fizike Shqiperia luan sot ne Vaduz te Lihtenshteinit takimin e dyte eliminator te boterorit te vlefshem per Grupin G Tekniku De Biasi pritet te shpalos ne fushe nje skuader me theks sulmues ne perpjek

Wenger me deklarate te papritur per Xhaken
  • 2016-09-22

Wenger me deklarate te papritur per Xhaken

Trajneri i Arsenalit Arsene Wenger eshte befasuar nga golat e shenuar te Granit Xhakes Tekniku francez ka deklaruar se nuk e priste qe kosovari te realizonte goditje te tillabr br Sinqerisht nuk e kam ditur qe Xhaka gjuan keshtu Kam ditur qe ka goditje te mire por jo te ketij niveli ndoshta per sh

Tjeter perle e Xhakes Arsenali kalon turin
  • 2016-09-21

Tjeter perle e Xhakes Arsenali kalon turin

br br Vijon momenti pozitiv per Granit Xhaken ne radhet e Arsenalit Ne ndeshjen e Kupes se Liges ndaj Nottingham Forest mesfushori shqiptar shenoi nje supergol nga jashte zonebr br Kosovari i Zvicres shenoi golin e pare ne sfiden ndaj Nottingham Forest dhe i hapi rruge suksesit 3-0 te ekipit te

Tifozet e Arsenalit i kendojne Granit Xhakes VIDEO
  • 2016-09-21

Tifozet e Arsenalit i kendojne Granit Xhakes VIDEO

Tifozet e Arsenalit kane krijuar nje kenge per Granit Xhaken pas golave te tij te njepasnjeshem per Gunnersbr br Duket se pas dy super golave te shenuara ndaj Hull Cityt ne Premierlige dhe Nottingham Forest ne EFL Cup Granit Xhaka ka rrembyer zemrat e tifozeve te Arsenalitbr br Keta te fundit i

Shkodran Mustafi transferohet zyrtarisht te Arsenali
  • 2016-08-31

Shkodran Mustafi transferohet zyrtarisht te Arsenali

Futbollisti me origjine shqiptare i cili aktivizohet ne kombetaren e Gjermanise Shkodran Mustafi eshte transferuar zyrtarisht te Arsenalibr br Lojtari nga Gostivari ka firmosur kontrate 5-vjecare me topcinjet e Londres ku do te lidhet me klubin anglez deri ne vitin 2021br br Mustafi la Valencian