Rezultate te kerkimit per termin: +Xhafn

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] xhafn / docs[0] 3 / hits[0] 3 /
Sri Lanka perkujton 3 vjetorin e fundit te luftes civile
  • 2012-05-20

Sri Lanka perkujton 3 vjetorin e fundit te luftes civile

Sri Lanka përkujton sot tre-vjetorin e fundit të luftës së gjatë civile me një paradë ushtarake madhështore në kryeqytetin Kolombo. Presidenti Mahinda Rajapaksa mbajti një fjalim, ku kujtoi ushtarët që luftuan kundër rebelëve t&e

Sri Lanka perkujton fundin e luftes
  • 2012-05-19

Sri Lanka perkujton fundin e luftes

Sri Lanka po përkujton tre-vjetorin e fundit të luftës së gjatë civile me një paradë ushtarake madhështore në kryeqytetin Kolombo. Presidenti Mahinda Rajapaksa mbajti një fjalim, ku kujtoi ushtarët që luftuan kundër rebel&e

No Pic available
  • 2010-04-12

Në grupin e Ramës, luftë bërrylash për karrierë partiake

Riorganizimi i forumeve në PS, garë mes të rinjve. Beteja mes biznesmenëve dhe atyre që solli Rama në PS Ndryshimi i kryesis dhe sekretariatit, por dhe nj rifreskim i prbrjes s asambles, nuk jan m sekret pr Partin Socialiste. Kundrshtart e Rams e ndjejn q nuk do t vazhdojn