Rezultate te kerkimit per termin: +Xhafs

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] xhafs / docs[0] 2 / hits[0] 2 /
Socialistt t enjten n kuvend
  • 2010-03-17

Socialistt t enjten n kuvend

Partia Socialiste do t marr pjes n seancn e s enjtes n Kuvendin e Shqipris n pritje t reflektimit t mazhorancs, por pa u trhequr nga krkesat e saj pr transparencen e plote te zgjedhjeve te 28 qershorit.(UPDATE) Ka qen ky vendimi i grupit parlamentar socialist, i cili krkon nga kryemini

No Pic available
  • 2008-11-01

Xhafa: Konsensus pr dy pika

Ka prfunduar sot punimet Komisioni i posam pr reformn zgjedhore. Njri nga bashkkryetart e ktij komisioni socialisti Fatmir Xhafa, deklaroi se n dy pika t rndsishme, e majta dhe e djathta, kishin gjetur konsensusin e prbashkt. Sipas Xhafs, koalicionet e prbra, dhe prfshirja me 30% gra kandidate gjat