Rezultate te kerkimit per termin: +Xhafs

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.873Z

Xhafa: Konsensus pr dy pika

Ka prfunduar sot punimet Komisioni i posam pr reformn zgjedhore. Njri nga bashkkryetart e ktij komisioni socialisti Fatmir Xhafa, deklaroi se n dy pika t rndsishme, e majta dhe e djathta, kishin gjetur konsensusin e prbashkt. Sipas Xhafs, koalicionet e prbra, dhe prfshirja me 30% gra kandidate gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.575Z

Socialistt t enjten n kuvend

Partia Socialiste do t marr pjes n seancn e s enjtes n Kuvendin e Shqipris n pritje t reflektimit t mazhorancs, por pa u trhequr nga krkesat e saj pr transparencen e plote te zgjedhjeve te 28 qershorit.(UPDATE) Ka qen ky vendimi i grupit parlamentar socialist, i cili krkon nga kryemini

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama