Rezultate te kerkimit per termin: +Xhafa

Meta: total 1000 / total_found 2722 / time 0.001 / keyword[0] xhafa / docs[0] 2722 / hits[0] 4441 /
BOOM denoncon: 32-vjeçarja prej 10 vitesh vuan nga një sëmundje e rrallë
  • 2017-06-02

BOOM denoncon: 32-vjeçarja prej 10 vitesh vuan nga një sëmundje e rrallë

Emisioni BOOM ka sjellë rastin e një vajze të re 32 vjeçe, e cila prej 10 vitesh vuan nga një sëmundje e rrallë, Fibromialgjia. Denada Xhafa trokiti në redaksionë e emisionit BOOM për të denoncuar rastin e saj. Asaj i është dashur shumë kohë për të diagnostikuar këtë sëmundje dhe

No Pic available
  • 2017-06-01

EMRAT/ Ja kandidatët për deputetë që mund të fitojnë në Tiranë

Në bazë të sondazhit të Ora News dhe IPR Marketing, këta janë deputetët që mund të fitojnë mandatin në zgjedhjet e përgjithshme të 25 qershorit në Qarkun e Tiranës. Kandidatët ePS: Qarku Tiranë Elona Gjebrea Besnik Bare Oljta Xhacka Blerian Gjylameti Pandeli Majko Saimir Tahiri Vasi

No Pic available
  • 2017-05-31

Kandidatët për deputetë që mund të fitojnë në Tiranë

Në bazë të sondazhit të Ora News dhe IPR Marketing, këta janë deputetët që mund të fitojnë mandatin në zgjedhjet e përgjithshme të 25 qershorit në Qarkun e Tiranës. Kandidatët ePS: Qarku Tiranë Elona Gjebrea Besnik Bare Oljta Xhacka Blerian Gjylameti Pandeli Majko Saimir Tahiri Vasi

No Pic available
  • 2017-05-30

Emrat e 194 kandidatëve të PD për Tiranën dhe 11 qarqet e tjera

OraNews ka siguruar edhe listën e plotë të kandidatëve të Partisë Demokratike të qarkut të Tiranës dhe të 11 qarqeve të tjera.    Qarku Tirane Ja 50 merat me të cilat PD kërkon të sigurojë fitoren në Tiranë  1. Lulzim Xhelal Basha 2. Orjola Hysni Pampuri 3. Rudina Aze

No Pic available
  • 2017-05-24

Gjoba, Paloka thotë se Gjykata e Lartë ishte nën persionin e bosit të Tahirit

Kryetari i grupit parlamentar të PD-së, Edi Paloka thotë se Gjykata e Lartë ishte nën presionin e bosit të Tahirit kur mori vendimin për dënimin e tij. Gjykata e Lartë dha sot vendimin për dënimin me gjobë prej 500 mijë lekë të Edi Palokës duke e akuzuar për shpifje ndaj Saimir Tahi

No Pic available
  • 2017-05-19

Nga Mero Baze / Qeveria Rama, në besë të Bashës!

Kryeministri Edi Rama ka arritur të shmang bojkotin e zgjedhjeve nga opozita, me një Marrëveshje të guximshme, që synon ngjalljen e besimit tek zgjedhjet e lira dhe të ndershme me lëshime thelbësore. Marrveshja hap rrugë të krijohet një administratë teknike gjatë procesit zgjedhor, e ci

Kryeministri Rama, ndër artistët e preferuar të Venecias
  • 2017-05-14

Kryeministri Rama, ndër artistët e preferuar të Venecias

Kryeministri Edi Rama renditet në 14 artistët më të mirë të Bienales Ndërkombëtare të Artit që po mbahet në Venecia. Në një artikull të artsy.net instilacioni i Ramës në Bienale hyn tek veprat që mund të mbeten gjatë në mëndje edhe pasi ky event të ketë përfunduar. Vepra e pa