Rezultate te kerkimit per termin: +Xhani +De +Biazi

Total: 1340
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.248Z

Xhani De Biazi, që sot 100% shqiptar

Presidenti Nishani do t’i dorëzojë pasaportën e re teknikut të kuqezinjve De Biazi – Trajneri italian ka premtuar se në të ardhmen do të zhvillojë një konferencë për shtyp tërësisht në gjuhën shqipe Xhani De Biazi që sot nuk do të cilësohet më “trajneri italian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.240Z

Xhani de Biazi: Me Shqipërinë synoj play off-in

Altin ManallariZvicra është favoriti për kualifikimin direkt. Ne do ti luajmë shanset tona për të shkuar në Botëror Xhani de Biazi po bën një punë të mirë në Kombëtaren e Shqipërisë, duke marrë rezultate që janë ndër më të mirat e historisë së përfaqësueses sonë. Në fakt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.504Z

Trajneri Xhani de Biazi largon euforine

Trajneri i kombëtares shqiptare, Xhani De Biazi është shprehur i kënaqur për fitoren në miqësoren kundër Armenisë. Gjithsesi tekniku largon euforinë, duke u shprehur se skuadra ka ende punë për të bërë. I lumtur për fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.056Z

Xhani de Biazi: Juventus, merr Roshin!

Xhani de Biazi Trajneri i Kombëtares sponsorizon mesfushorin: I vetmi shqiptar që mund të përshtatet. “S’jam vendosur ende në Shqipëri, sepse udhëtoj vazhdimisht” Xhani de Biazi u ka sugjeruar në distancë gjigantëve të Juventusit që të hedhin sytë nga Odise Roshi, s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.539Z

Xhani de Biazi firmos rinovimin me Shqiperine

Xhani De Biazi zyrtarizon rinovimin me kombëtaren e Shqipërisë dhe do të jetë në pankinën kuqezi deri në fund të eliminatoreve 2016. Tratativat vazhdonin prej kohësh, ndërsa nuk munguan edhe dyshimet në lidhje me të ardhmen e trajnerit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.709Z

Xhani de Biazi është i lumtur: E merituam fitoren

Si gjithnjë me këmbë në tokë, trajneri Xhani De Biazi është shprehur shumë krenar për lojtarët e tij dhe 3 pikët që Shqipëria mori. Në një intervistë për Supersport ai tha se skuadra e meritonte fitoren ashtu siç meritonte më shumë edhe në ndeshjen me Francën dhe Zvicrën. Sot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.461Z

Xhani De Biazi refuzoi milionat nga Zvicra për Shqipërinë

Klubi i njohur zviceran i Sionit tentoi të punësonte si trajner të skuadrës së parë italianin Xhani De Biazi, por ky i fundit e refuzoi ofertën pasi preferoi të vazhdonte në krye të komëbtares shqiptare. Kjo prapaskenë është zbuluar së fundmi nga mediat zvicerane, përkatësisht Blick

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama