Rezultate te kerkimit per termin: +Xhani

Total: 4654
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.969Z

Xhani shkarkon Laçin te Partizani

Jetmir Halilaj Në gjuhën e futbollit, lëvizja e Xhanit do të quhej gol me kundërsulm. Aksionari kryesor i klubit të Partizanit ka shkarkuar Paro Laçin nga funksionet e administratorit të përgjithshëm dhe rrjedhimisht nga funksionet e përfaqësuesit ligjor të klubit. Vendimi është marr�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.489Z

Partizani Xhani shet aksionet

Pasi fitoi gjyqin me Ministrinë e Mbrojtjes dhe rikthimit në skenë, madke duke premtuar ndërtimin e një Partizani të denjë për t’u rikthyer në Superligë, Albert Xhani duket se është tërhequr përfundimisht. Spektakli me prez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.342Z

Partizani, Xhani dorezohet

Shtate barazime, 8 humbje dhe vetem 2 fitore, nje bilanc i denje per skuadrat te nje niveli te dobet, por jo per Partizanin e kampionatit 2008-2009, i cili qe nga fillimi sezonit mban vendin e fundit te klasifikimit. Nje bilanc i habitshem per sportedashesit, i paimagjinueshem per ish-yj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.937Z

Xhani, letër Topit: Mbroni Partizanin!

 Me përulësi, respekt dhe dinjitet i drejtohet kreut të shtetit. Një letër, me anë të cilës ai tenton të vërë sadopak drejtësi mbi atë që ai e cilëson “puç” ndaj skuadrës së tij. E nis nga fillimet në krye të klubit, me problemet financiare, përplasjet me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.358Z

Xhani "bllokon" Enco Malindin

Presidenti i Partizanit, Albert Xhani, nuk do të lejojë largimin e sulmuesit të kombëtares Shpresa, Enco Malindi. Futbollisti vazhdon të jetë në provë te Slavia e Sofjes, ndërkohë që drejtuesit e klubit bullgar e kanë pëlqyer lojën e tij, duke kërkuar që ta mbajnë në skuadër. Pres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.506Z

Xhani konfirmon Likën te Partizani

Hasan Lika do të vazhdojë punën si trajner i Partizanit. Drejtuesi i stolit të kuq është konfirmuar nga presidenti Albert Xhani, i cili u kthye nga Qipro menjëherë pas shpërthimit të krizës brenda skuadrës. Pas humbjes në shtëpi me Apoloninë, Lika kërkoi në gjaknxehtësi e sipër do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.324Z

Rrihet nga tifozët e Partizanit Albert Xhani

Presidenti i klubit të futbollit të Partizanit, Albert Xhani, është dhunuar nga disa tifozë të këtij ekipi. Ngjarja ka ndodhur gjatë paradites së sotme përballë ambienteve të Federatës Shqiptare të Futbollit dhe mendohet se ka të bëjë me gjendjen kritike në të cilën ndodhet Parti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama