Rezultate te kerkimit per termin: +Xhaxhai

Total: 2091
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.642Z

"Xhaxhai ekzorcist nuk e donte Man.Junajtid"

Për një prift-ekzorcist duhet të jetë një goditje shumë e rëndë që nipi të luajë me "Djallin". E njëjta gjë ka ndodhur me Dimitar Berbatov: xhaxhai i sulmuesit të Mançester Junajtid, tentoi ta bindte lojtarin që të mos i bashkohej skuadrës së Ferguson. "Xhaxhai im është një ek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.237Z

Arrestohet xhaxhai i Barack Obames

Lajmi është konfirmuar nga mediat vendase, sipas te cilave është zbuluar madje se xhaxhai i Obames nuk ka pasur as dokumente te rregullta, por ka qene një emigrant ilegal. Ai është mbajtur ne burgun e emigranteve, ku zakonisht qëndrojnë njerëzit pa vizë në Shtetet e Bashkuara.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.242Z

Arrestohet xhaxhai i futbollistit të kombëtares Hysaj

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga me urdhër të prokurorisë, Drejtorin Rajonal të Tatimeve, Hysen Hysaj, i dyshuar për Shpërdorim të detyrës. Nga hetimi i Prokurorisë së Shkodrës, rezulton se Hysaj ka kredituar në mënyrë të kundërligjshme vlerën e Tatimit mbi Vlerën e Shtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.279Z

Bastet, arrestohet babai dhe xhaxhai i Uejn Runit

LONDER-Babai dhe xhaxhai i Uejn Runit janë arrestuar si të dyshuar në përfshirjen në një skandal bastesh në Britaninë e Madhe. 48-vjeçari Tomas Uejn Senjor, babai i yllit të Mançester Junajtid, është prangosur në shtëpin&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.089Z

Horror në Vlorë, xhaxhai i pret kokën nipit 12-vjeçar

Një ngjarje shumë e rëndë ka tronditur qytetin e Vlorës mesditën e kësaj të mërkure. Raportohet se një person i ka prerë kokën nipit të tij. Ngjarja ka ndodhur në një banesë në zonën e Palasë. Sipas të dhënave paraprake, bëhet e ditur se Jorgo Zani, një person me probleme m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.647Z

Ngjarja në Tiranë! Xhaxhai vret nipin dhe veten

Një konflikt u shënua në Tiranë, në zonën e Mulletit. Xhaxhai vrau nipin e tij pas një sherri. Autori i krimit, Besim Hoxha qëlloi me çifte nipin e tij, Hasanin, i cili është dërguar në gjendje të rëndë në Spitalin e Traumës. Por vetëm pak pasi mbërriti në spital, ai ndërroi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.059Z

Qëllohet me armë xhaxhai, vdes nipi i tij 9-vjeçar

Foto Ilustruese Një breshëri arme në drejtim të një automjeti ka shkaktuar vdekjen e një femije 9 vjeç dhe ka lenë të plagosur, xhaxhai e tij, që mësohet se ishte edhe objekti i sulmit. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme, në fshatin Shpërdhet të Fushë Mamurrasit. Sipas të dhënave

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama