Rezultate te kerkimit per termin: +Xhejson +Lezak

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.501Z

Felps tashme nje legjende, 8 medalje ari

E kishte thene fjalen e tij dhe e coi deri ne fund. Tashme noti dhe olimpiada ka nje perandor te ti. Majkell Felps eshte tashme nje legjende: nuk ka rekord te pathyer per notarin amerikan, qe ne Pekin 2008, konfirmohet dominatori i garave te notit. Felps arrin ate qe deri me sot askush nuk kishte mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.409Z

Felps jashte pishines, rivalet marrin medalje

Te enjten per here te pare gjate Olimpiades se Pekinit, notari me i mire i diteve te sotme, Majkell Felps nuk ishte ne qender te vemendjes. Ne fakt, Felps nuk garoi ne asnje finale gjate dites se sotme, duke i mundesuar kesisoj edhe notareve dhe notareve tjera qe te vihen ne qender te vemendjes se m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama