Rezultate te kerkimit per termin: +Xhelal +Mziun

Total: 234
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.508Z

Deputetët e PD vizitojnë sërish në burg Xhelal Mziun

Deputetët e Partisë Demokratike vizitojnë në Burgun 302 kryetarin e Bashkisë së Kamzës Xhelal Mziu. Në takim me Mziun kanë shkuar deputetët Arben Ristani, Flamur Noka dhe Aldo Bumçi. Deputeti demokrat Flamur Noka u shpreh se PD-ja po ndjek hap pas hapi procesin politik ndaj kreut të B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.438Z

Detyrim paraqitje per Xhelal Mziun

Gjykata e Apelit vendosi masën detyrim paraqitje për kryetarin e Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu. Prokuroria akuzon Mziun për shkelje të barazisë në tendera për ndërtimin e një rruge dhe shpërdorimin e detyrës. Prokuro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.449Z

Apeli liron Xhelal Mziun

Kryetari i Bashkisë së Kamzës Xhelal Mziu la të hënën në mesditë dhomat e paraburgimit në burgun 326 në Tiranë, pasi Gjykata e Apelit vendosi ndryshimin e masës së sigurisë nga arrest me burg, në detyrim paraqitje.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.506Z

Deputetët e PD-së kanë vizituar në burg Xhelal Mziun

Një grup deputetësh demokrat kanë vizituar në paraburgimin 302 Kryetarin e Bashkisë së Kamzës Xhelal Mziun. Deputetët Arben Ristani, Aldo Bumçi dhe Flamur Noka janë takuar sot me Mziun i cili po qëndron në burg që nga 20 dhjetori 2013 pasi akuzohet për shpërdorim detyre dhe pabarazi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.444Z

Gjykata e Apelit liron Xhelal Mziun, vendos detyrim paraqitjeje

Gjykata e Apelit në Tiranë ndryshon masën e sigurisë ndaj kryebashkiakut të Kamzës, Xhelal Mziu, të cilit në bazë të një vendimi të gjykatës së Tiranës, nën akuzat për korrupsion, i ishte dhënë masa e sigurisë arrest me burg. Në bazë të vendimit të Gjykatës së Apelit, m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.978Z

Deputetët demokratë vizitojnë Xhelal Mziun në Burgun 302

Solidarizimi PD, thirrje militantëve të grumbullohen të hënën në Gjykatën e Apelit në mbështetje të Mziut Herion Mesi Brenda një harku kohor të shkurtër, një grup deputetësh të Partisë Demokratike vizitojnë për herë të dytë Burgun 302 në kryeqytet, aty ku prej 20 dhjetorit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.452Z

Apeli liron Xhelal Mziun Basha vlereson drejtesine

Kryetari i Bashkisë së Kamzës Xhelal Mziu la të hënën në mesditë dhomat e paraburgimit në burgun 326 në Tiranë, pasi Gjykata e Apelit vendosi ndryshimin e masës së sigurisë nga arrest me burg, në detyrim paraqitje.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama