Rezultate te kerkimit per termin: +Xhelili

Total: 1487
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.438Z

Videoskandali, arrestohet Shukri Xhelili

Është arrestuar pasditen e kësaj të hëne ish-kryetari i Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili. Më herët, prokuroria kishte akuza ndaj tij e për pasojë ka kërkuar masën e sigurisë së arrestit në burg. Kjo kërkesë është marrë parasysh nga gjykata. Disa ditë më parë në media

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.398Z

Shukri Xhelili kërkon rikthimin në detyrë

Ish-kryetari i Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili ka kërkuar të rikthehet në detyrë. Në seancën gjyqësore të mbajtur në Gjykatën Kushtetuese, avokati mbrojtjes i tij, Ferdinand Ndoja ka argumentuar se shkarkimi është në shkelje të ligjit. Sipas avokatit, klientit të tij nuk iu dha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.098Z

Pas shkarkimit, Shukri Xhelili ndalohet nga policia

Policia ka shoqëruar ish-kreun e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili, pak pas shkarkimit të tij nga detyra. Ndalimi vjen pas publikimit të videoskandalit në Të Paekspozuarit ku kryebashkiaku kërkon favore seksuale në këmbim të një vendi pune. Kryetari i Bashkisë Peshkopi do të pyete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.071Z

Shukri Xhelili Mendova vetevrasjen gruaja me shpetoi

Shukri Xhelili ish-kreu i Bashkise se Peshko pise i cili u la ne arrest me burg nga Krimet e Renda pas publikimit te video- skandalit ka tentuar te kryeje vetevrasje Ky fakt behet me dije per Gazeta Shqiptare nga burime te policisebr br 56-vjecari u arrestua pas videos se bere publike nga 20-vjeca

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.095Z

Shkarkohet nga detyra Shukri Xhelili

brbrNje dite pas publikimit te video skandalit ku kryetari i bashkise se Dibres Shukri Xhelili i kerkon favore seksuale nje vajze te re per nje vend pune qeveria shqiptare ka marre vendim qe te shkarkoje ate detyra Sipas komunikates per shtyp ky vendim hyn menjehere ne fuqi dhe botohet ne fletoren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.265Z

FOTOT/ Shukri Xhelili bëhet fenomen në rrjet

Në rrjet vazhdojnë talljet dhe ironitë me ish-kryebashkiakun e Peshkopisë Shukri Xhelili pas skandalit seksuale të publikuar në TV. Më e fundit është edhe kjo foto e publikuar në FB ku një femër ka shkruajtur emrin e tij në të pasme. Teksa ka nisur hetimi ndaj tij për tre shkelje,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.341Z

Probleme me shëndetin, Shukri Xhelili përfundon në spital

Ish-kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili, ka përfunduar në spitalin e burgut pas problemeve shëndetësore që janë shfaqur kohët e fundit. Burime nga avokatët mbrojtës të tij kanë bërë të ditur se Xhelili është duke vuajtur nga sëmundje të zemrës, pas asaj që ka kaluar. Avo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama