Rezultate te kerkimit per termin: +Xhelozia

Total: 1412
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.978Z

Xhelozia, vret 49-vjeçarin dhe më pas vetëvritet

Gazeta Shqip Ngjarja e dyfishtë brenda territorit të uzinës mekanike në Poliçan Xhelozia e shtyn drejt krimit të vrasjes, e më pas drejt vetëvrasjes një 40-vjeçar nga Poliçani. Ngjarja e dyfishtë ka ndodhur mëngjesin e sotëm, brenda uzinës mekanike në Poliçan, ku roja Gëzim Dervis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.795Z

Xhelozia, nderi dhe ekonomia, 23 gra të vrara gjatë 2013-s

Vrasjet e grave  Xhulia, Radivija dhe të tjerat, viktima që nuk u mbrojtën… Në të gjitha këto tragjedi, familjet, por edhe policia që ka pasur dijeni për konflikte brenda çiftit, pohojnë se vrasja mund të shmangej… Silvana Muça Vrasjet e grave vazhdojnë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.491Z

Xhelozia, gruaja vret me sëpatë burrin në Burrel

Share Një krim i rëndë brenda familjes ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, teksa një grua ka vrarë bashkëshortin e saj me sëpatë. Luke Doçi, 40 vjeç, rreth ores 23:00 të mbrëmjes së të hënës ka qëlluar me sopatë bashkëshortin e saj Vladim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.427Z

Xhelozia, zihen me grushte dy të rinj

Një festë mes të rinjve në fshatin Liqenas, Rrethi i Korçës, ka përfunduar me sherr dhe grushte mes nxënësve. Burimet e policisë lokale kanë bërë të ditur se shkak i sherrit ka qenë xhelozia mes dy të rinjsh "rivalë" me njëri-tjetrin. Të njëjtat burime pohojnë se dy të rinj, me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.333Z

Xhelozia, shkaku i ndarjes

I fejuari i Britney Spears, Jason Trawick id ha fund fejesës së tyre sepse u lodhë nga xhelozia e këngëtares.  Jason, 40 vjeçar prishi lidhjen e tyre 3 vjeçare pasi që dëshironte t’i kthehej jeta e zakonshme. Ai besohet se është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.332Z

Xhelozia, punonjësi i Gardës vret gruan në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës në Tiranë. Një burrë ka vrarë me armë zjarri bashkëshorten e tij, në Kombinat. Autori i krimit është 29-vjeçari Admir Dervishi, punonjës i Gardës së Republikës, i cili është arrestuar nga policia. Vrasja dyshohet të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.952Z

Tragjedia shqiptare në Greqi, dyshohet nga xhelozia

Xhelozia për martesën e parë mund të ketë shkaktuar tragjendinë e 10 gushtit në Greqi, ku një 45 vjecare shqiptare mbyti në vaskën e shtëpisë dy fëmijët e saj. Kështu thotë bashkëshorti i saj, Artur Dervishi, tashmë i kthyer në Shqipëri. KORCE- Mesdita e 10 gushtit tronditi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama