Rezultate te kerkimit per termin: +Xhemajli +Haxhimustafa

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] xhemajli / docs[0] 617 / hits[0] 1156 / keyword[1] haxhimustafa / docs[1] 10 / hits[1] 16 /
Në zyrën e Idriz Vehapit pihet rakia dhe thithet duhani (FOTO)
  • 2014-08-05

Në zyrën e Idriz Vehapit pihet rakia dhe thithet duhani (FOTO)

Derisa institucionet publike e kanë për obligim ligjor të ndërmarrin masat preventive kundër pirjes së duhanit me qëllim të ruajtjes dhe përmirësimit të shëndetit si dhe ngritjen e cilësisë të jetës së qytetarë

Xhemajli Haxhimustafa: Deklarata e kryetarit e pa vërtetë
  • 2013-03-01

Xhemajli Haxhimustafa: Deklarata e kryetarit e pa vërtetë

( E plotësuar) Kryesuesi i Kuvendit Komunal të Rahovecit, Xhemajli Haxhimustafa pas leximit të dekalartës në media të Kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifi i cili ka thënë me anë të një deklarate lidhur me gjuhën jodemokratike e fyes

Ambasada e SHBA-së kërkon zbatimin e ligjit për Hoçën e Madhe
  • 2013-01-04

Ambasada e SHBA-së kërkon zbatimin e ligjit për Hoçën e Madhe

Përfaqësuesit e ambasadës së SHBA në Kosovë Tanya Urquieta, dhe Monica Bland, u pritën nga kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi. Në takimin u bisedua lidhur me zbatimin e projekteve të USAID-it në komunën e Rahovecit, si dhe

Haxhimustafa PDK eshte fituese
  • 2010-11-21

Haxhimustafa PDK eshte fituese

Nga Express me 21 nentor 2010 ne ora 1950 Vetem gjysme ore nga mbyllja e dyerve te qendrave te votimit drejtuesit e shtabit zgjedhor te PDK-se ne Rahovec kane thene se kandidati i tyre Xhelal Canziba eshte duke i prire gares zgjedhore per kryetar te komunes. Ne nje prononcim per Kosovapress shef