Rezultate te kerkimit per termin: +Xhemi +Shehu

Meta: total 100 / total_found 100 / time 0.000 / keyword[0] xhemi / docs[0] 247 / hits[0] 446 / keyword[1] shehu / docs[1] 10736 / hits[1] 23096 /
No Pic available
  • 2017-07-22

Aktori i humorit tregon kush është moderatorja më e mirë e Portokallisë

Për aktorin e humorit Erion Isai, Xhemi Shehu është prezantuesja më e mirë e spektaklit të Portokallisë. I ftuar në taksinë e Rudina Dembacaj në Ora News, ai zgjodhi Xhemin mes prezantueseve të tjera Ornela Bregut,  Eneda Tarifës dhe Amarda Tosakës. Sipas tij, Xhemi është e çlir

Olta Gixhari shpreh dëshirën për të bërë një vajzë
  • 2017-03-15

Olta Gixhari shpreh dëshirën për të bërë një vajzë

Aktorja shqiptare, Olta Gixhare ka shprehur dëshirën për të bërë një vajzë në foton e prezantueses, Xhemi Shehu në Instagram. Xhami ka postuar një foto me djalin e saj, ku kishin veshur të dy bluzen me logon e lules për të mbështetur fushatën e koleges së saj, Albana Osmani dhe e ka

Xhemi dhe Salsano do të largohen nga Portokallia?
  • 2017-02-08

Xhemi dhe Salsano do të largohen nga Portokallia?

Gjithmonë, përpara fillimit të spektaklit të humorit, Portokalli, vihet në pikëpyetje fati i dy prezantuesve, nëse ata do të drejtojnë edhe këtë sezon. Vetë moderatorja simpatike, Xhemi Shehu është shprehur se nuk dëshiron më që të prezantojë Portokallinë dhe se gjithmonë pas p

Media amerikane: Këto janë 50 femrat më të bukura shqiptare (FOTO)
  • 2017-01-20

Media amerikane: Këto janë 50 femrat më të bukura shqiptare (FOTO)

Nuk është hera e parë që uebsite-i i njohur amerikan BuzzFeed përmend Shqipërinë në artikujt e vet. Këtë herë amerikanët kanë bërë një listë të gjatë të 50 femrave më të bukura shqiptare. Disa të njohura, disa jo. Disa prej tyre bëjnë pjesë në botën e modës, disa të tje

No Pic available
  • 2017-01-05

Xhemi Shehu do të heqë dorë nga televizioni?

Bukuroshja e ekranit ka bërë një deklaratë që fansave të saj nuk do tu pëlqejë aspak. Xhemi Shehu e ftuar në emisionin Pasdite në Top Channel, është shprehur se nuk i pëlqen aspak vëmendja dhe kjo është dhe arsyeja që edhe në rrjetet sociale është shumë pak prezente. Madje ajo k

No Pic available
  • 2017-01-01

Ja si urojnë yjet shqiptarë vitin e ri 2017!

Viti i Ri 2017 nuk ka kaluar pa u uruar nga yjet shqiptarë, përfshirë këtu edhe ata të njohurit ndërkombëtarisht. Prej aktores shqiptare në Hollywood, Eliza Dushku, këngëtares Dua Lipa e deri tek yjet shqiptare që jetojnë në trojet shqiptare dhe në kontinentin e vjetër kanë uruar fan

Pushimet e lumtura të Xhemit dhe Arbanës
  • 2016-12-22

Pushimet e lumtura të Xhemit dhe Arbanës

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë mikesha të pandara. Edhe këto ditë festive ato kanë vendosur ti kalojnë bashkë. Prezantuesja e Dua të të bëj të lumtur ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram sëbashku me Xhemin dhe të vegjlit e tyre. Katërshja “fantastike”