Rezultate te kerkimit per termin: +Xhemit

Meta: total 27 / total_found 27 / time 0.000 / keyword[0] xhemit / docs[0] 27 / hits[0] 37 /
Xhemi dhe Salsano do të largohen nga Portokallia?
  • 2017-02-08

Xhemi dhe Salsano do të largohen nga Portokallia?

Gjithmonë, përpara fillimit të spektaklit të humorit, Portokalli, vihet në pikëpyetje fati i dy prezantuesve, nëse ata do të drejtojnë edhe këtë sezon. Vetë moderatorja simpatike, Xhemi Shehu është shprehur se nuk dëshiron më që të prezantojë Portokallinë dhe se gjithmonë pas p

Pushimet e lumtura të Xhemit dhe Arbanës
  • 2016-12-22

Pushimet e lumtura të Xhemit dhe Arbanës

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë mikesha të pandara. Edhe këto ditë festive ato kanë vendosur ti kalojnë bashkë. Prezantuesja e Dua të të bëj të lumtur ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram sëbashku me Xhemin dhe të vegjlit e tyre. Katërshja “fantastike”

Refuzoi të pozonte nudo dhe ia doli! Historia e Xhemi Shehut, balerina që u shndërrua në yll televizioni
  • 2016-09-01

Refuzoi të pozonte nudo dhe ia doli! Historia e Xhemi Shehut, balerina që u shndërrua në yll televizioni

Sot e njohim të gjithë si prezantuesja e emisionit humoristik, Portokalli, por Xhemi Shehu ka kaluar nëpër shumë sfida dhe prova për tu shndërruar në një yll televizioni. Me bukurinë që e karakterizon dhe aftësitë në të moderuar ajo ka arritur që të tërheqë vëmendjen e publikut

Komentet e Beatrix-it nuk ndalen, i drejtohet Xhemit
  • 2016-06-26

Komentet e Beatrix-it nuk ndalen, i drejtohet Xhemit

Transmetuar më 26.06.2016 - 15:58 Reagimet dhe komentet pas batutave të Ledion Liços në mbrëmjen e Top Awards, vazhdojnë edhe dy ditë pas ndarjes së çmimeve. Pas reagimit të shumë artistëve në rrjetet sociale, mode

Top Music Awards, këngëtarët që fituan trofetë në mbrëmjen e madhe
  • 2016-06-25

Top Music Awards, këngëtarët që fituan trofetë në mbrëmjen e madhe

Top Awards sjell një spektakël të jashtëzakonshëm në skenën e Pallatit të Kongreseve deri në orët e para të mëngjesit të sotëm Top Awards, Era Istrefi dhe Alban Skënderaj marrin dy kupa, vlerësohen Ledi Vula, NRG Band, Mr. Kresha, Capital T, Noizy Yjet e

Djali i vogël i Xhemit mbush 1 vjeç |FOTO
  • 2016-01-08

Djali i vogël i Xhemit mbush 1 vjeç |FOTO

Transmetuar më 08.01.2016 - 10:31 Pavarësisht se është bërë nënë e dy fëmijëve, ajo është një prej femrave më të bukura në vendin tonë dhe me një trup që çdo vajzë do e kishte zili. Bukurosh

Arbana Osmani “dhunohet”, i shkulin flokët (Foto)
  • 2015-06-01

Arbana Osmani “dhunohet”, i shkulin flokët (Foto)

Është e çuditshme se me sa inat, djali i Xhemit po i shkul flokët Arbanës. Po aq interesant është edhe komenti shoqërues që prezantuesja e Portokalli, ka postuar së bashku me videon në Instagram. “Atë që sja bën dot mami,