Rezultate te kerkimit per termin: +Xhenoa

Total: 677
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.535Z

Seria A, Xhenoa frenon Juventus

Xhenoa ka frenuar 2-2 Juventusin ne “Marassi”, duke i dhuruar kryesimin e Serie A Interit te Mourinhos qe fitoi nje dite me pare me Napolin. Bardhezinjte e Ferrarres e kane nisur vrullshem ndeshjen duke kaluar ne avantazh qe ne minuten e 6 me Jakuinten. Vendasit mbajne me shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.412Z

Xhenoa rihap tratativat për Bogdanin

Edhe Xhenoa shtohet në listën e ekipeve që kërkojnë shërbimet e sulmuesit shqiptar Erjon Bogdani. Lajmin e bën të ditur "La Gazzeta dello Sport", që shton se Xhenoa do të rihapë tratativat për të për të sajin sulmuesin shqiptar Bogdani. Mediat italiane kanë përmendur më parë klube

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.263Z

Fatmir Hysenbelliu firmos per Xhenoa

Ka firmosur per Xhenoa-n dhe shpreson te behet pjese e ekipit te pare pas 30 qershorit te ketij viti. Talenti shqiptar Fatmir Hysenbelliu ka lene Barin gjate merkatos se janarit dhe i eshte bashkuar skuadres se te rinjve Primavera te Xhenoas se Preciozit. Lajmin e konfirmon vetem futbollisti ne nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.812Z

Bogdani te Xhenoa, pohime kontradiktore

Bogdani te Xhenoa. Edhe mund të jetë e vërtetë. Madje edhe në versionin e saj online, gazeta sportive italiane "La Gazzetta dello Sport" në seksionin "Gazzetta TV-Calcio Merkato" përmes pamjeve video në komentet e fundit në lidhje me merkaton e përmendte faktin e kalimit të mundshëm të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.246Z

Xhenoa futet në garë për futbollistin kroat Raketiç

Xhenoa është ekipi i radhës që futet në garë për futbollistin e Shalkes, Ivan Raketiç. Futbollisti kroat është një ndër më të kërkuarit në futbollin europian. Lajmin për interesimin e xhenovezëve e publikon portali “tuttomercatoweb”. Për organizatorin e Shalke 04 në garë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.417Z

Bogdani te Xhenoa, përgënjeshtrime dhe konfirmime

Albania-Sport (AS) - Bogdani te Xhenoa, përgënjeshtrime dhe konfirmime, ndërkohë që Radiomerkato në Itali, vazhdon të flasë për një Bogdani me valixhen gati me destinacion Xhenoan kuqeblu. Në lidhje me këtë argument dhe të ardhmen e Bogdanit, shkuan siti tuttomercato.web, ka ndërhyrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.192Z

Sadiku te Xhenoa, s’është më thashethem

Plot gola për Lokarnon, plot edhe për Shpresat kuqezi të Skënder Gegës. Armando Sadiku është padyshim shqiptari më në formë në botën e futbollit dhe për të shifrat flasin vetë. Armando Sadiku ka shënuar golin e tij të 10-të, në 15-të ndeshje. Sadiku renditet i treti për sa u pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama